Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарати для чистки обличчя

Товари категорії Апарати для чистки обличчя:

Сортування
Вигляд
Ультразвуковий скрабер портативний Zemits Skin Expert | Venko
Доступний сьогодні
Бесплатная доставка по Украине
Ультразвуковий скрабер портативний Zemits Skin Expert 8142017 Апарати для чистки обличчя

Ціна:

2 800 грн

Всього товарів: 1

Апарати для чищення обличчя в домашніх умовах – цінні помічники у догляді за своєю зовнішністю. Якщо ви не бажаєте витрачати багато часу і грошей на відвідування косметологічних клінік, але при цьому мрієте залишатися молодою і красивою – без домашніх апаратів не обійтися!

 

Апарат ультразвукового пілінгу – кращий для домашніх чисток!

 

Апарат ультразвукового пілінгу по праву є лідером серед обладнання для чищення шкіри вдома. В основі методу лежить вплив ультразвуку на шкіру. У ході процедури лопатка апарату генерує ультразвукові хвилі, які м'яко вибивають з поверхневого шару шкіри всі забруднення, комедони і шар «мертвих» клітин. Процедура повністю атравматична, а після неї – немає жодних негативних наслідків. Навіть власницям чутливої шкіри ультразвуковий скрабер допоможе дбайливо очистити шкіру. Достатньо приділити 10-15 хвилин часу на таку чистку, наприклад, після душу, щоб забути про дорогі салонні процедури!

 

Які результати дає ультразвуковий апарат для чищення обличчя?

 

Ультразвуковий апарат для чищення обличчя в домашніх умовах має такий же ефект, як і професійне обладнання. Пілінг ультразвуком вже після першої процедури робить шкіру більш гладкою, надає здорового і рівного кольору обличчю, усуває лущення або зайвий блиск. Регулярне застосування ультразвукового скрабера вдома дозволить забути про висипи, запалення, чорні цятки, жирний блиск і нерівний тон. Купити ультразвуковий скрабер для дому – означає вирішити багато проблем шкіри без відвідування косметолога.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!