+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для чистки обличчя

Сортування:

Апарати для чищення обличчя в домашніх умовах – цінні помічники у догляді за своєю зовнішністю. Якщо ви не бажаєте витрачати багато часу і грошей на відвідування косметологічних клінік, але при цьому мрієте залишатися молодою і красивою – без домашніх апаратів не обійтися!

 

Апарат ультразвукового пілінгу – кращий для домашніх чисток!

 

Апарат ультразвукового пілінгу по праву є лідером серед обладнання для чищення шкіри вдома. В основі методу лежить вплив ультразвуку на шкіру. У ході процедури лопатка апарату генерує ультразвукові хвилі, які м'яко вибивають з поверхневого шару шкіри всі забруднення, комедони і шар «мертвих» клітин. Процедура повністю атравматична, а після неї – немає жодних негативних наслідків. Навіть власницям чутливої шкіри ультразвуковий скрабер допоможе дбайливо очистити шкіру. Достатньо приділити 10-15 хвилин часу на таку чистку, наприклад, після душу, щоб забути про дорогі салонні процедури!

 

Які результати дає ультразвуковий апарат для чищення обличчя?

 

Ультразвуковий апарат для чищення обличчя в домашніх умовах має такий же ефект, як і професійне обладнання. Пілінг ультразвуком вже після першої процедури робить шкіру більш гладкою, надає здорового і рівного кольору обличчю, усуває лущення або зайвий блиск. Регулярне застосування ультразвукового скрабера вдома дозволить забути про висипи, запалення, чорні цятки, жирний блиск і нерівний тон. Купити ультразвуковий скрабер для дому – означає вирішити багато проблем шкіри без відвідування косметолога.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!