+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Перукарське обладнання

Сортування:

Обладнання для перукарень – одна з найвигідніших інвестицій для салону краси. Перукарські послуги є найбільш затребуваними послугами серед клієнтів в б'юті індустрії, і, відповідно, саме вони створюють основний кістяк прибутку. Звичайно, у порівнянні, наприклад, з апаратною косметологією вартість стрижки можна назвати незначною. Однак саме за стрижкою клієнт вперше приходить до салону краси, і саме за перукарськими послугами клієнт надає оцінку салону краси в цілому. Тому практика показує, що спроба заощадити на перукарському обладнанні веде до зменшення прибутку салону краси в цілому, оскільки отримавши неякісну послугу стрижки, клієнт навряд чи погодитися отримати в цьому салоні краси якісь інші послуги.

Все для перукарень

Все для перукарень -одна зі складових популярності перукарських послуг, яка звичайно не змінить рівень майстерності самого перукаря. Однак якщо йому доводиться працювати з неякісним перукарським обладнанням, результат його роботи також буде вкрай далеким від ідеалу. Тому наш магазин Venko пропонує найякісніше перукарське обладнання, яке стане практичним і креативним доповненням до оснащення будь-якого інтер'єру. Разом з тим ми пропонуємо вам обладнання для перукарні за доступними цінами навіть для салонів краси бюджетного класу. Ми пропонуємо весь комплекс перукарського обладнання, який вам знадобиться для відкриття або модернізації вашого салону краси: від робочого місця до стерилізаторів для перукарського інструменту.

 

Перукарське обладнання

Перукарське обладнання пропонуємо вам придбати від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Кожна наша модель перукарського обладнання відрізняється простотою і надійністю у процесі експлуатації. Всі моделі володіють функціональною і стильною формою, яка викликають у клієнтів лише позитивні емоції. Сучасні матеріали, з яких вони виготовлені, гарантують дійсно довгий термін експлуатації навіть за найбільш інтенсивної їх експлуатації.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!