+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Масажне обладнання

Сортування:

Наявність масажного обладнання дозволяє автоматично підвищити статус вашого косметичного або SPA-салону до преміум-класу. Справа в тому, що масажне обладнання дозволить вам надати вашим клієнтам абсолютно повний спектр косметологічних і SPA-послуг в одному місці. Як показує практика, такий комплексний підхід сприяє збільшенню числа клієнтів, навіть при деякому підвищенні вартості косметологічних послуг. Масажне обладнання дозволить вам здійснювати всі види масажу:

 

- баночний;

- медовий;

- спортивний;

- тайський;

- розслабляючий;

- відновлювальний та інші види масажу.

 

Обладнання для масажного кабінету

 

Обладнання для масажного кабінету потребує окремого приміщення, оскільки процедура масажу вимагає відокремленості, яку неможливо створити у загальній залі, навіть якщо перегородити її ширмами. Звичайно, дефіцит корисної площі – болюча тема для багатьох косметологічних салонів, тому ми пропонуємо вам, зокрема, не тільки стаціонарні, але і складні масажні столи, що є головним предметом для масажного кабінету. Таким чином, в одному кабінеті ви можете надавати відразу декілька послуг в залежності від вимог клієнта, наприклад, педикюр чи масаж. Особливо хочемо підкреслити, що всі представлені у нас моделі і не тільки масажного обладнання відрізняються високою функціональністю і достатньою компактністю, для того щоб їх можна було без зайвих зусиль розмістити навіть у найбільш поширеному форматі українських косметологічних салонів – переобладнаних житлових квартир на першому поверсі.

 

Купити якісне масажне обладнання - ваш правильний вибір!

 

Все представлене масажне обладнання відрізняється яскравим дизайном, що запам'ятовується та викликає у клієнтів виключно позитивні емоції. Всі представлені у нас моделі зроблені з якісних, стильних і надійних матеріалів, що гарантують дійсно довгий термін служби експлуатації.

 

Компанія Vаnko: наше обладнання розширює можливості вашого масажного салону!

Ми знаємо, наскільки є важливим для вас отримати якісний сервіс та вчасну доставку. Тому ми здійснюємо адресну доставку по Києву і транспортну доставку по Україні: Новою Поштою і Диливері.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!