Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Лампи-лупи

Товари категорії Лампи-лупи:

Лампа-лупа - надійний помічник косметолога. Постійне освітлення, збільшення поверхні шкіри для своєчасного діагностування захворювання та точної обробки ділянок - усе це роблять професійні лампи-лупи. Використання точкового світла набагато вигідніше, ніж загальне освітлення. Ми пропонуємо вам сертифіковані і якісні лампи-лупи.

 

Лампа з лупою для косметолога

 

Лампа з лупою для косметолога і її перша характеристика, за якою слід обирати даний аксесуар ­- це діаметр її віконця. Чим більше вікно, тим комфортніше майстру буде працювати з нею, але разом з тим лампа займатиме більше його робочого простору. Друга характеристика вибору лампи-лупи – це ступінь її збільшення, яка вимірюється в діоптріях. Оптимальним вибором для роботи майстра є, як показує наша практика, лампа на 5 діоптрій. Для ретельного вивчення стану шкіри клієнта слід обирати лампу на 8 діоптрій. Найменше впливає на зір майстра лампа на 3 діоптрії. Третій критерій вибору – це якість освітлення. Чим більший діаметр лампи, тим краще вона освітлюватиме. Лампа денного світла практично не нагрівається і жодним чином не впливає на відчуття клієнта під час процедури. Нарешті, четвертий критерій – це наявність і відсутність кріплень. Стаціонарні кріплення слід обирати у випадку невеликого приміщення косметологічного кабінету, якщо ж простору у вашому кабінеті достатньо, тоді краще обрати мобільну лампу-лупу.

Лампи-лупи косметологічні

 

Лампи-лупи косметологічні представлені в широкому асортименті у нашій компанії. Всі моделі виготовлені провідними світовими брендами, вони відрізняються надійністю і зручністю кріплень та невеликою собівартістю експлуатації. Безпеку і довговічність ламп підтверджують відповідні сертифікати і гарантійні зобов'язання виробника. Низька ціна продажу гарантується прямими поставками з дилерських центрів компаній-виробників косметологічного устаткування.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!