+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Діодний лазер для видалення волосся Zemits Dion Basic

АРТИКУЛ: 80021

по цене:

279 000 грн

Гладка шкіра без подразнень та врослого волосся ще ніколи не була так близько! Адже Zemits Dion з легкістю вирішить цю проблему. Доданий лазер останнього покоління для ефективного та безболісного видалення небажаного волосся. Не упускайте тренди розвитку косметологічного СПА-бізнесу!

Dion - це висока ефективність та безпека від американського виробника Zemits. У своїй роботі він використовує "золотий стандарт" лазерного випромінювання - довжину світлової хвилі 808нм, яка одночасно глибоко опрацьовує фолікули волосся, але в той же час не травмує навколишні тканини.

Доданий лазер Zemits Dion - це новий рівень лазерної епіляції: десяти дюймовий ЖК-дисплей, що дозволяє налаштовувати параметри процедури і мінімалістичний дизайн, який відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.

Опис

Zemits Dion - це обладнання для безпечної, ефективної і безболісної епіляції.

Основні переваги цієї моделі:

 1. Ефективність. Zemits Dion використовує в роботі довжину водни в 808нм. Це "золота середина" міжнародного рівня, яка делікатно, але результативно опрацьовує обрану ділянку. Також, генеруючи 10 імпульсів в секунду, лазер якісно опрацьовує волосяну фолікулу.
 2. Сучасні технології. Високоінтелектуальна операційна система захищає апарат від перегріву, а десятидюймовий сенсорний, рідкокристалічний екран дозволяє легко керувати інтерфейсом та налаштуваннями процедур.
 3. Безболісність та комфорт процедури забезпечує потужна охолоджувальна система маніпули Sapphire, яка мінімізує всі больові відчуття від термічного впливу.
 4. Ергономічність. Комфортна, легка в роботі маніпула дозволяє максимально контролювати процес процедур та найбільш точно опрацьовувати вибрані зони.

На додаток до всіх переваг обладнання, разом з Zemits Dion ви отримуєте цілий комплекс переваг: фото і відео матеріали для просування і онлайн-навчання, робочі протоколи, безкоштовне навчання.

Як працює діодний апарат для лазерної епіляції

Світловий промінь глибоко проникає в шкіру, термічно впливаючи на фолікули і стрижень волосини, не впливаючи при цьому на навколишнє шкіру. Сам процес комфортний та атравматичний.

Охолоджувальна система Saphirre контактує зі шкірою та захищає її протягом всієї процедури. За допомогою охолодженого сапфірового накінечника, система захищає шкіру від перегріву до, під час та після світлового спалаху. Сапфірове скло розміром 10 * 12 мм2 забезпечує збільшення впливу енергії до 50 Дж / см2 з можливістю вибору ширини імпульсу до 100 мс. Збільшення тривалості імпульсів стимулює поліпшення якості видалення волосся.

Максимальний контроль та точність процедур

Маніпула апарату для лазерної епіляції зручна й легка в роботі, забезпечує максимальний контроль та точність для косметолога. Передова технологія охолодження дозволяє підтримувати постійну температуру, продовжуючи термін служби маніпули. Розмір робочого плями 10*12 мм.

Окупність

Лазерна епіляція сьогодні одна з найпопулярніших й актуальних процедур в салонах. Zemits пропонує прискорену обробку під час процедур (в середньому 15-30 хвилин), тому окупність апарату набагато швидша, ніж іншого аналогічного обладнання.

1. Звичайна окупність становить 5-7 місяців.

2. У 2 рази швидша окупність з Zemits Support. Разом з маркетинговою та рекламною підтримкою від Zemits середня окупність займає у два рази менше часу, тобто 3-4 місяці.

Технічні характеристики:

Тип лазера: діодний лазер
Довжина хвилі: 808 нм
Потужність лазера: 600 Вт
Енергія: 6 ~ 50 Дж/см2, регульована
Розмір плями: 10 * 12 мм
Частота: 1 ~ 10 Гц, регульована
Ширина імпульсу: 30 ~ 100 мс, регульована
Система охолодження: компресор + водяне + повітряне охолодження
Джерело живлення змінного струму: 110 В ± 10%, 220 В ± 10%, 50 ~ 60 Гц

Узнайте больше о возможности аппарата Zemits:

Получите детальную консультацию от эксперта по косметологии.

 • Возможности аппарата
 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки

Діодний лазер для видалення волосся Zemits Dion Basic

АРТИКУЛ: 80021

по цене:

279 000 грн

Узнайте больше об аппарате Zemits

 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки
Відгуки

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!