Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Щітки для обличчя

Товари категорії Щітки для обличчя:

Щітка для обличчя дозволяє Вам проводити одну з найпопулярніших процедур - брашинг. Таке обладнання широко використовується косметологами, але в той же час є чудовим і для домашнього використання.

 

Щітка для чищення обличчя

 

Щітка для чистки обличчя дуже проста у використанні, але разом з тим забезпечує глибоке очищення клітин шкіри, повертає їй колишній тонус, очищає від комедонів, а також сприяє зменшенню кількості вугрових висипань. Принцип дії щітки для обличчя простий: шкіра очищається за допомогою насадок, що обертаються в різні сторони. Насадки з м'якою щетиною не дряпають шкіру, забезпечують дбайливе зняття ороговілого шару шкіри. Багато щіток для обличчя також комплектуються спеціальними губками, які призначені для рівномірного нанесення або зняття косметики зі шкіри. Така насадка економно розподіляє засіб шкірою, тому косметики вистачить на більш тривале використання. Процедури зі щіткою для обличчя сприяють зменшенню пор, покращенню кровообігу в клітинах, а також оновленню шару епідермісу. До речі, ефект помітний практично після першої процедури: колір обличчя стає більш рівномірним, шкіра м'якою, зникають почервоніння і сухість.

Щіточка для обличчя

 

Щіточка для обличчя – кращий друг процедур для дбайливого очищення шкіри. Це компактне обладнання можна обрати як для професійної чистки в салоні краси або косметологічному кабінеті, так і для проведення процедури вдома. До речі, Ви легко навчитеся правильному користуванню апаратом, адже в комплекті отримаєте детальну російськомовну інструкцію. Обирайте електричну щіточку для обличчя з різною кількістю функцій і насадок (для чищення шкіри або нанесення косметики), різноманітної форми і дизайну в магазині Venko!

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!