Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Автоклави

Товари категорії Автоклави:

Автоклав – пристрій для стерилізації інструментів косметологічного, перукарського, манікюрного, медичного призначення. Оснастивши свій салон або кабінет автоклавом, можна бути впевненими в безпеці надаваних послуг і в чистоті робочого інструментарію. Принцип роботи автоклава полягає в подачі гарячої пари, при якому з приладів знищуються всі патогенні мікроорганізми. При недостатній обробці або її відсутності інструменти та інші робочі аксесуари є прямими переносниками різних захворювань

 

Автоклав для стерилізації зручний і простий у використанні

 

Автоклав для стерилізації зручний і простий у використанні, - достатньо просто розмістити всі інструменти, обрати режим і час роботи на панелі управління. Особливість автоклава полягає в тому, що температура пари при стерилізації досягає всього +120-135°C, тоді як в сухожаровій шафі температура обробки +180°C. Це дозволяє стерилізувати інструменти, не пошкоджуючи і не затупляючи їх. Додатковими перевагами автоклавів є низька витрата електроенергії і короткий стерилізаційний цикл. Автоклави для медичних і косметологічних інструментів бувають з вертикальним і горизонтальним завантаженням, відрізняються габаритами, наявністю вакуумної камери (для видалення зараженого повітря перед стерилізацією), кількістю вбудованих додаткових функцій.  

 

Автоклав для салону краси – забезпечить стерильність робочих інструментів

 

Автоклав для салону краси – придбання, що повинно бути у списку обов'язкових інструментів кожного власника косметологічного закладу. Високотемпературний пар проникає навіть у важкодоступні ділянки інструментів, знищуючи джерело хвороб і інфекцій. Завдяки широкому асортиментному ряду, автоклав можна підібрати як для великих салонів з великим потоком клієнтів, так і у маленький косметологічний кабінет. Кожен професіонал, який піклується про своє здоров'я і здоров'я клієнтів, повинен придбати апарат для автоклавування.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!