+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарат для корекції фігури Zemits PatroPlus

АРТИКУЛ: 103423

по цене:

245 000 грн

229 000 грн

Бесплатная доставка по Украине

Zemits PatroPlus - остання інновація в світі безопераційних процедур для схуднення.

Якщо ви підбираєте для ваших клієнтів найостанніші і ефективні методики для схуднення - апарат нового покоління Zemits PatroPlus стане відмінним вибором.Еслі ви підбираєте для ваших клієнтів найостанніші і ефективні методики для схуднення - апарат нового покоління Zemits PatroPlus стане відмінним вибором.

Чому?

1. Дійсно видимі результати завдяки поєднанню технологій в одній насадці:

Ультразвукової кавітації і інфрачервоне випромінювання, RF-ліфтингу і вакуумний масаж, імпульсний вакуум з обертовими радіочастотними стрижнями і ліполазер.

2. Високий дохід від проведених процедур і швидке повернення інвестицій.

* В середньому ціна на 1 процедуру стартує від 700 гривень. Провівши процедуру всього 4 клієнтам в день - ви заробите 2800 грн.

3. Відразу 3 ефекту в одному апараті - спалювання жирів, підтяжка шкіри і скульптування тіла.

Не потрібно ніяке додаткове обладнання - ви отримаєте все необхідне в 1 апараті.

Технологія Zemits PatroPlus

Цей прилад для корекції фігури має три багатофункціональні маніпули для опрацювання локальних естетичних проблем:

Аплікатор PatroSlim - схуднення

Об'єднує ультразвукову кавітацію та інфрачервоне випромінювання в 1 аплікаторі, ефективно спалює жирові відкладення.

Аплікатор FibroPlus - підтяжка

Поєднав в собі RF-ліфтинг, ліполіз, вакуумну стимуляцію, щоб боротися проти розтяжок та в'ялості.

Аплікатор PatroSlim - контурування

Комбінує ліполазер з вакуумними імпульсами й обертанням радіочастотних стрижнів для роботи над контуруванням тіла.

Крок № 1. Локальне спалювання жиру

Аплікатор для схуднення PatroSlim обладнаний технологією низькочастотної ультразвукової кавітації, звукові хвилі досягають 50 Вт/см². Вона дозволяє впливати на локальні жирові відкладення, які складно опрацьовувати лімфодренажними техніками. Звукові хвилі створюють тисячі мікроскопічних бульбашок вакууму, імплозій, які руйнують мембрани жирових клітин. Це сконцентрована енергія для точкового скульптурування.

Через зруйновану мембрану жирової клітини в міжклітинну рідину виділяються вільні жирні кислоти й гліцерин.

Вбудовані в маніпулу інфрачервоні випромінювачі прискорюють роботу мітохондрій й стимулюють вироблення АТФ, яка бере участь в процесі спалювання жирових клітин.

Крок № 2. Підтяжка та зміцнення шкіри

Для індивідуального опрацювання проблемних зон, косметолог налаштовує інтенсивність радіочастот та рівень вакуумного впливу. Залежно від обраних параметрів, аплікатор працює зі шкірним покривом на різній глибині. Енергія стимулює метаболічні процеси великих жирових гранул, які раніше були опрацьовані ультразвуковими хвилями, викликаючи екскрецію тригліцеридів. Основне завдання - підтягнути в'ялі ділянки.

На цьому етапі дерма та підшкірний шар одночасно прогріваються, скорочуючи колагенові волокна, які натягують шкіру та створюють видимий результат. Це також прискорення метаболізму фібробластів, які виробляють нові волокна колагену.

Об'єднання методик ліполізу, RF-ліфтингу та вакуумного масажу зміцнює результат опрацювання проблемних зон.

FibroPlus ідеально опрацьовує делікатні, невеликі зони, відмінно себе проявляє в роботі з локалізованими дефектами, такими як розтяжки та шрами.

Крок № 3. Корекція фігури

Об'єднаний вплив ліполазера та імпульсного вакууму з обертовими радіочастотними стрижнями ефективно моделює фігуру, робить контури більш підтягнутими.

Спільне використання цих методик впливу в декілька разів підвищує ефективність процедури. Адже вони впливають на глибинні шари жирових клітин, прогріваючи проблемні ділянки та стимулюючи механічними діями радіочастотних стрижнів. Така синергія переводить жирові клітини у швидкодійний стан, що прискорює кровообіг. Процес підтягує в'ялу, вікову шкіру.

Підвищення еластичності тягне за собою й прискорення метаболічної активності. Вакуумна методика допомагає виводити токсини, зайву рідину та жир. Всмоктування руйнує жировий шар та зміцнює мітохондрії, покращуючи кровообіг й лімфообіг.

Результат всього після 5 процедур:

Узнайте больше о возможности аппарата Zemits:

Получите детальную консультацию от эксперта по косметологии.

 • Возможности аппарата
 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки

Апарат для корекції фігури Zemits PatroPlus

АРТИКУЛ: 103423

по цене:

245 000 грн

229 000 грн

Бесплатная доставка по Украине

Узнайте больше об аппарате Zemits

 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки
Відгуки (6)

Любовь 22.04.2019 12:58

Перед покупкой у магазина оказалась очень интересное предложение - тест дарйв аппарата, мы пошли и решили, что нам нужен именно патроплюс. спасибо магазину за такую возможность!

Вика 05.04.2019 09:00

Мы с коллегами долго совещались перед покупкой и для нашего центра выбрали Патроплюс. Ожидала большего от кавитации если честно, а вот вакуумный аппликатор с РФ просто мощь!

Валентин 17.03.2019 18:10

Что я вам могу сказать. Обычно отзывы не пишу, но хочу поблагодавить менеджеров за подробную консультацию. У меня салон высшего уровня, поэтому на оборудовании не привыкли экономить. Окупаемость не такая быстрая как если бы мы взяли просто кавитацию и отдельно вакуумный аппарат ,но нам нужна был действительно результативная машина. Спасибо

Кристина 30.03.2019 16:07

Сочетание функций для похудения - отличное, манипулы удобные в работе. Не нужен костюм, что для меня плюс. Есть эффект после первой процедуры, не забывайте главное делать фото до и после и мерять объем. Спасибо Венко, дали много бонусов при покупке, главный это ОБУЧЕНИЕ.

Наталья 02.03.2019 16:58

Сочетание функций для похудения - отличное, манипулы удобные в работе. Не нужен костюм, что для меня плюс. Есть эффект после первой процедуры, не забывайте главное делать фото до и после и мерять объем. Спасибо Венко, дали много бонусов при покупке, главный это ОБУЧЕНИЕ.

Валерия 01.03.2019 09:30

Выбрали его для своей клиники, хотя мне и не понравилмс его внешний вид. Срок использования 1 месяц. Не сразу много клиентов было, но постепенно стали увеличиваться, сарафанное радио заработало. Результат после курса до минус 8 см, управление простое, косметолог быстро обучилась и лично меня подкупила гарантия. Кто давно хотел себе максимально сильный аппарат - вам в Венко за Земицом..Спасибо.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!