Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарати вакуумного масажу

Товари категорії Апарати вакуумного масажу:

Сортування
Вигляд
Аппарат для вакуумно-роликового массажу Zemits Bionexis | Venko
Акція Доступний сьогодні
Бесплатная доставка по Украине
Аппарат для вакуумно-роликового массажу Zemits Bionexis 1271 Апарати вакуумного масажу

Ціна:

250 000 грн
219 000 грн
 | Venko
Доступний сьогодні
Бесплатная доставка по Украине
103420 Апарати вакуумного масажу

Ціна:

14 900 грн
Апарат для корекції фігури Zemits PatroPlus | Venko
Доступний сьогодні
Бесплатная доставка по Украине
Апарат для корекції фігури Zemits PatroPlus 103423 Апарати вакуумного масажу

Ціна:

215 000 грн
Апарат вакуумно-роликового масажу Zemits Shape 6.0 | Venko
Доступний сьогодні
Бесплатная доставка по Украине
Апарат вакуумно-роликового масажу Zemits Shape 6.0 1457 Апарати вакуумного масажу

Ціна:

14 500 грн

Всього товарів: 4

Апарат для вакуумного масажу допоможе досягти неймовірного результату: підтягнутого і красивого тіла. Дана процедура може викликати у клієнтів трохи неприємні відчуття. Але незважаючи на це більшість жінок різних віків, віддають перевагу такому виду масажу. Апарат для вакуумного масажу сприяє швидкій корекції ліній тіла, а також зменшення об'ємів. Його перевага полягає в тому, що жирові відкладення будуть зникати саме у тих проблемних зонах, на які Ви будете впливати. Вакуумна методика – науково обгрунтований комплекс процедур. На сьогодні кожен салон, що поважає себе, повинен мати такий апарат. Вакуумні масажери, представлені на нашому сайті, мають широкий спектр дії. Їх використовують не лише з метою позбавлення від зайвих жирових відкладень та корекції фігури, а й при розтяжках, обвисаннні та м'язовій гіпотонії.  

 

Апарати вакуумного масажу

 

Апарати вакуумного масажу зможе придбати кожен косметолог. Купивши таке обладнання, Ви швидко збільшите кількість наданих послуг і підвищите відвідуваність салону. Апарат для вакуумного масажу глибокого впливу ефективно розщеплює зайвий жир і целюліт. Достатньо пройти курс з 15-20 процедур, щоб об'єми тіла значно зменшилися. Також він відмінно допомагає поліпшити кровотік, лімфотік, прискорити обмінні процеси в організмі. Апарат для вакуумного масажу працює з різними насадками. Обравши потрібну, Ви зможете інтенсивно обробити проблемні зони для досягнення бажаного ефекту за максимально короткий час.

Наше високоякісне обладнання призначене не тільки для застосування на тілі, але й на обличчі і на грудях! За допомогою класичної вакуумної насадки шкіра обличчя помітно підтягнеться вже після першої процедури. Вакуумні процедури простимулюють кровообіг у лімфі, таким чином запустивши регенеруючий ефект. За допомогою вакуумно-роликової насадки масаж поліпшить кровообіг, трофіку, справить ефект лімфодренажа. Найцікавіше, що процедура не має майже жодних протипоказань. А спектр застосування – просто величезний.

Апарат вакуумного масажу

 

Апарат вакуумного масажу Ви можете замовити у нас з доставкою по Києву та Україні. Оберіть цікаві для Вас моделі пристроїв, а наші досвідчені менеджери проконсультують Вас по кожному питанню. Купивши будь-який вакуумний апарат у нашому інтернет-магазині Venko, ми дамо Вам можливість безкоштовного навчання користуванню Вашим новеньким обладнанням. Апарат для вакуумного масажу – це потужний, функціональний і універсальний помічник для корекції фігури Ваших клієнтів.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!