+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати вакуумного масажу

Сортування:

Апарат для вакуумного масажу допоможе досягти неймовірного результату: підтягнутого і красивого тіла. Дана процедура може викликати у клієнтів трохи неприємні відчуття. Але незважаючи на це більшість жінок різних віків, віддають перевагу такому виду масажу. Апарат для вакуумного масажу сприяє швидкій корекції ліній тіла, а також зменшення об'ємів. Його перевага полягає в тому, що жирові відкладення будуть зникати саме у тих проблемних зонах, на які Ви будете впливати. Вакуумна методика – науково обгрунтований комплекс процедур. На сьогодні кожен салон, що поважає себе, повинен мати такий апарат. Вакуумні масажери, представлені на нашому сайті, мають широкий спектр дії. Їх використовують не лише з метою позбавлення від зайвих жирових відкладень та корекції фігури, а й при розтяжках, обвисаннні та м'язовій гіпотонії.  

 

Апарати вакуумного масажу

 

Апарати вакуумного масажу зможе придбати кожен косметолог. Купивши таке обладнання, Ви швидко збільшите кількість наданих послуг і підвищите відвідуваність салону. Апарат для вакуумного масажу глибокого впливу ефективно розщеплює зайвий жир і целюліт. Достатньо пройти курс з 15-20 процедур, щоб об'єми тіла значно зменшилися. Також він відмінно допомагає поліпшити кровотік, лімфотік, прискорити обмінні процеси в організмі. Апарат для вакуумного масажу працює з різними насадками. Обравши потрібну, Ви зможете інтенсивно обробити проблемні зони для досягнення бажаного ефекту за максимально короткий час.

Наше високоякісне обладнання призначене не тільки для застосування на тілі, але й на обличчі і на грудях! За допомогою класичної вакуумної насадки шкіра обличчя помітно підтягнеться вже після першої процедури. Вакуумні процедури простимулюють кровообіг у лімфі, таким чином запустивши регенеруючий ефект. За допомогою вакуумно-роликової насадки масаж поліпшить кровообіг, трофіку, справить ефект лімфодренажа. Найцікавіше, що процедура не має майже жодних протипоказань. А спектр застосування – просто величезний.

Апарат вакуумного масажу

 

Апарат вакуумного масажу Ви можете замовити у нас з доставкою по Києву та Україні. Оберіть цікаві для Вас моделі пристроїв, а наші досвідчені менеджери проконсультують Вас по кожному питанню. Купивши будь-який вакуумний апарат у нашому інтернет-магазині Venko, ми дамо Вам можливість безкоштовного навчання користуванню Вашим новеньким обладнанням. Апарат для вакуумного масажу – це потужний, функціональний і універсальний помічник для корекції фігури Ваших клієнтів.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!