Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарати для засмаги

Товари категорії Апарати для засмаги:

Апарат для моментальної засмаги просто знахідка для косметолога. З його допомогою можна легко нанести лосьйон для засмаги на шкіру клієнта. Апарат для моментальної засмаги дуже якісний і надійний. Може бути обраним як для професійної роботи в салоні краси, так і для виїзного косметолога.

 

Апарат для засмаги

 

Апарат для засмаги стає все більш популярним у косметології. І це не є дивним, адже багато жінок бажають мати красиву і засмаглу шкіру швидко і без шкоди здоров'ю. З апаратом Ви зможете нанести лосьйон для моментальної засмаги на тіло клієнта швидко і якісно. Апарат для моментальної засмаги стане ідеальним доповненняму кабінет моментальної засмаги або салон краси.

Апарат для автозасмаги

 

Апарат для автозасмаги має різні функціонали. Саме від них залежить ціна товару. Функціонал апарату, довжина шланга, зручність пістолета-розпилювача, дизайн і компактність - основні компоненти, на які варто звернути увагу при виборі нового приладу. Для роботи в салоні більше підійдуть габаритні моделі, а для виїзного косметолога - спеціально розроблені портативні апарати для моментальної засмаги.

 

УСТАНОВКА ДЛЯ МОМЕНТАЛЬНОЇ ЗАСМАГИ - НАЙКРАЩЕ ДЛЯ КОСМЕТОЛОГА

 

Установка для моментальної засмаги дозволить косметологу провести процедуру всього за 7-10 хвилин. Завдяки спеціальному пістолету-розпилювачу засмага рівномірно і тонким шаром наноситься на шкіру, тому Ваші клієнти залишаться задоволені результатами після процедури.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!