+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для манікюру

Сортування:

Апарати для манікюру – професійні помічники майстрів манікюру. Апаратний манікюр користується великим попитом в салонах краси, тому таке обладнання повинен придбати кожен майстер. Прилад для апаратного манікюру значно заощадить ваш час на обробку нігтів і шкіри рук у клієнтів. У результаті часу на процедуру буде витрачатися менше, а відвідувачів стане більше. Хочете проявити свій професіоналізм? Використовуйте у своїй роботі прилад для манікюру.

 

Машинка манікюрна – простий і багатофункціональний прилад

 

Машинка манікюрна буде хорошим придбанням для роботи початківців та професійних майстрів. Вона проста в управлінні і не займає багато місця на робочій поверхні. До того ж, до неї ви зможете підібрати різні насадки. Вони допоможуть виконати всі етапи апаратного манікюру швидко і якісно, від шліфування грубої шкіри до полірування нігтьової пластини. З таким приладом ви станете кращими за конкурентів.

 

Обладнання для майстра манікюру купити вам допоможе компанія Venko!

 

Обладнання для манікюру купити високої якості ви можете в нашому інтернет-магазині Venko. Якщо ви не знаєте, який апарат для манікюру буде кращим для вас, ми з радістю вас проконсультуємо та підберемо найкраще обладнання і насадки. Наші прилади для манікюру відрізняються відмінною якістю збірки і матеріалів. Ви зможете їх використовувати як у професійній роботі, так і для домашнього використання. Хочете отримати першокласне обслуговування? Купуйте у нашому інтернет магазині Venko!

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!