+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарат пресотерапії з інфрачервоним прогріванням і миостимуляцией Zemits PressMio

АРТИКУЛ: 900818

по цене:

42 500 грн

3 дії в 1 процедурі для максимальних результатів схуднення та зміцнення тіла

Апарат пресотерапії Zemits PressMio — це професійний апарат з функціями інфрачервоного прогріву та міостимуляції для проведення лімфодренажних та моделюючих процедур. Легке управління апаратом за допомогою LCD екрана, 4 програм тиску повітря, включаючи програму ручних налаштувань, а також 3 рівнів інтенсивності тиску повітря: S, M та L дозволяють якісно опрацьовувати проблемні зони для будь-якого клієнта.

Якісне схуднення та зміцнення тіла з процедурою 3 в 1

Апарат пресотерапії з інфрачервоним прогрівом і міостимуляцією Zemits PressMio — це базовий прилад для проведення моделюючих та лімфодренажних процедур. Поєднання трьох методик в одній процедурі дозволяє досягти високих результатів в схудненні та поліпшенні стану шкіри вже з перших процедур.

1. Пресотерапія позитивно впливає на тонус шкіри, виводить токсини, покращує кровообіг, знімає набряклість, зменшує ознаки целюліту та прискорює обмін речовин. Це базова процедура для будь-якого масажного кабінету чи салону краси.

2. Міостимуляція (імпульсний електрострум низької частоти) стимулює м'яз до скорочення, допомагаючи руйнувати жирові клітини шляхом активації локального ліполізу. Електричні насадки надягають на проблемні місця, внаслідок їх впливу підвищується тонус м'язів, поліпшується стан в'ялої шкіри.

3. Інфрачервоний прогрів напряму впливає на структуру жиру, прискорює циркуляцію крові та лімфи, сприяє метаболізму й катаболізму жирових клітин, значною мірою зменшуючи їх обсяг. Теплова енергія, що генерується інфрачервоними променями, може зменшити напругу м'язів.

Функції

Zemits PressMio поєднує в собі 3 методики:

 • Пресотерапію.
 • Інфрачервоний прогрів.
 • Міостимуляцію.

Переваги

1. Ефективність

Вже після декількох процедур ваші клієнти помітять перші результати! Перевірені косметологічні методики надають комплексну дію і надовго залишать ваших клієнтів задоволеними. Повний курс включає 10-15 сеансів.

2. Функціональність

Апарат має розширений функціонал: 3 рівня інтенсивності і 4 програми тиску повітря. А програма ручних налаштувань дозволяє опрацьовувати окремі зона в індивідуальному порядку. Керування системою за допомогою LCD екрана є навіть новачкові.

3. Конкурентоспроможність

Потрійне, комплексна дія методик надає значно кращий результат, ніж моноапарати. Це не тільки зменшення целюліту і виведення зайвої рідини, але і розслаблення м'язів, підняття тонусу шкіри, зміцнення судин і прискорення внутрішньоклітинних процесів. 3 методики в 1 апараті пресотерапії - ваше безсумнівна перевага серед конкурентів.

4. Комплексність

Проводячи пресотерапія, ви можете також надавати послуги по догляду за шкірою обличчя. 100% релакс і користь для клієнтів.

Показання до проведення процедури:

 • Біль в м'язах.
 • Порушення внутрішньоклітинного метаболізму та лімфообігу.
 • Жирові відкладення.
 • Зниження тургору та еластичності шкірного покриву.
 • Целюліт.
 • Набряки, розтяжки та стриї.
 • Післяопераційна та посттравматична реабілітація.
 • Курс кавітації або ліпосакції.

Результати

За допомогою Zemits PressMio можна домогтися наступних результатів:

 1. Прискорення кровообігу та току лімфи організму.
 2. Зменшення целюлітних областей.
 3. Зміцнення кровоносних судин.
 4. Профілактика варикозу.
 5. Розслаблення м'язів.
 6. Прискорення внутрішньоклітинних процесів метаболізму.

Технічні характеристики

Канали: 14
Руки: 2 каналу
Талія: 2 каналу
Ноги: 4 канали
Кольори: Синій, помаранчевий
Розмір: L, XL, XXL
Напруга: -100-240 Вт / 60-50 Гц
Ватт: 70Вт
Вихідний тиск повітря: 50 л / хв
Максимальний тиск: 240 мм рт. Ст.
Режими роботи: 4

Узнайте больше о возможности аппарата Zemits:

Получите детальную консультацию от эксперта по косметологии.

 • Возможности аппарата
 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки

Апарат пресотерапії з інфрачервоним прогріванням і миостимуляцией Zemits PressMio

АРТИКУЛ: 900818

по цене:

42 500 грн

Узнайте больше об аппарате Zemits

 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки
Відгуки (27)

Аля 04.11.2021 13:54

Продвинутый вариант аппарата для прессотерапии — кроме работы сжатого воздуха, есть еще удобные электроды. Располагаешь на нужном участке тела, и ток приводит мышцы в тонус, усиливая воздействие похудения и улучшая самочувствие.

Татяьна 26.10.2021 11:15

Третий аппарат от Земитс. Их продукция и красивая, и очень полезная) Прес Мио умеет в 4 режима работы и 3 метода — прессотерапия, миостимуляция и инфракрасный прогрев, по сравнению со стандартной прессотерапией более глубокая и основательная поработка. Отеки проходят после первого сеанса, для борьбы с целлюлитом надо, конечно, 4-5 раз посетить, но эффект себя оправдывает.

Ева 20.10.2021 12:01

Протестировала в шоуруме компании и поняла: этот аппарат — то, чего не хватало моему салону. С ним процедуры лимфодренажа получили второе дыхание. Отлично стимулирует мышцы, 3 уровня интенсивности и 4 различных программы помогают подобрать режим под потребности каждого клиента. Дополнительный ИК-прогрев тканей усиливает результат, за ходом процедур удобно следить на ярком цветном лсд дисплее. Есть как смарт, так и ручные настройки. Все нравится. Пользуюсь 5 мес.

Люда 12.10.2021 13:06

Не просто тройная польза для тела, но еще и очень удобно! Располагаешь дисковые электроды на теле клиента в тех зонах, которые хочешь проработать, вручную настраиваешь режим, включаешь, и дальше аппарат все сам. Косметолог в это время может отдыхать или выполнять другие уходовые процедуры, например по омоложению лица.

Оксана 08.10.2021 12:45

Спасибо за тест драйв и обучение, так бы я просто не рискнула бы купить такой слодный аппарат. Не просто прес, а три в одном. И результаты он тоже показывает в три раза больше.

Ольга 01.10.2021 12:44

Если б не инфракрасный прогрев и миостимуляция, был бы обычный аппарат для прессотерапии) Но с добавленными функциями результат однозначно лучше.

Нина 17.09.2021 14:38

Гений тот, кто додумался оснастить аппарат для прессотерапии инфракрасным прогревом))) Двойная результативность и высокая посещаемость процедур говорят сами за себя.

Регина 07.09.2021 11:19

Прессотерапия — это, конечно, здорово, но пробовали ли вы ее с инфракрасным прогревом и параллельной миостимуляцией? Никакой спортзал не нужен, мои клиентки в восторге. Из минусов: если лишний вес очень большой, одним аппаратом не справишься. Но в комплексной терапии можно.

Владимир 27.08.2021 11:39

Полноценные тренировки и диеты он, конечно, не заменит. Когда только купил, было много надежд: прессотерапия, миостимуляция и все дела. НО если жрать все подряд, дела не будет! Я говорю это всем клиентам. А сам аппарат очень качественный. Удобный в применении всем участникам процедуры — и косметологу, и клиенту. Повышает тонус мышц, снимает напряжение, устраняет целлюлит. Доволен.

Яна 21.07.2021 11:53

Мені до душі цей апарат, бо він обєднав три методики в одному процесі. Це вперше я бачу такий апарат пресотерапії, він звично що ефективніший за стандартні моделі.

Уляна 10.07.2021 11:51

Пока не прошла тест-драйв и обучение - вообще не понимала, как он работает.

Оля 27.06.2021 20:31

Комплексная проработка всего тела. Электроды крепятся на талию и живот, а все остальное прорабатывает прес.

Юля 17.06.2021 12:26

Беру у вас уже 3 аппарат, спасибо за крутой сервис и комплексные бонусы: большую гарантию, материалы для инста, банеры и тексты. Радуюсь, что есть в Украине такие компании.

Тетяна 15.06.2021 19:05

Цей апарат став зіркою мого кабінету! Давно мріяла про пресотерапію, але не думала, що існуть такі комплексні апарати. Три методики в одному приладі - це дійсно прессотерапія нового рівня. Дякую.

Тетяна 15.06.2021 19:05

Цей апарат став зіркою мого кабінету! Давно мріяла про пресотерапію, але не думала, що існуть такі комплексні апарати. Три методики в одному приладі - це дійсно прессотерапія нового рівня. Дякую.

Лиза 01.06.2021 19:04

Хочу поблагодарить вашу компанию за все те бонусы, которыми вы обеспечиваете клиентов. Обучение, видео и фото материалы, посты и нарезки - все это реально поммогает.

Елизавета 27.05.2021 19:41

это прессотерапия совершенно другого уровня, три методики в одном аппарате = мега результат

Дина 12.05.2021 13:24

дополнительные бонусы - вот это реально высший уровень! Такого комплекса невстретишь на рынке

Татьяна 10.05.2021 12:17

Сразу не было понятно, как все три методики взаимодействуют, но после обучения в компании косметолога Анастасии все пошло идеально. Купила аппарат по лучше и не пожалела

Виталина 25.04.2021 20:15

Я и не думала, что прессотерапия может біть такой эффективной. Да, эта методика всегда показывала хорошие результаты, но чтобы так! Пресмио отлично вписался в мой салон.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!