Написать в Viber по Viber Чекаємо на вас у виставковому залі ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ 9:00 — 20:00 10:00 — 17:00 c 18 по 20 сентября шоу-рум закрыт. Мы на выставке InterCHARM 2019! Приходите, стенд 3C-3-31. Детали тут Степана Бандеры 6
Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Воскоплави

Товари категорії Воскоплави:

Воскоплав – незамінний прилад, який використовується для розігріву косметичного воску. Без воскоплава не може обійтися жоден салон краси, що надає послуги воскової депіляції. Цей прилад за короткий час рівномірно розігріє віск і буде підтримувати задану температуру на протязі всієї депіляції. Такий технічно простий пристрій поділяється на декілька видів: картриджні (касетні) і банкові воскоплави. Вибирати пристрій потрібно виходячи з того, який віск для депіляції використовується.

Воскоплав для депіляції

Купити воскоплав для депіляції - простіше простого! На сайті Venko представлений широкий асортимент баночних, касетних і комбінованих воскоплавов, які можна обрати для професійного і домашнього використання. Використовувати воскоплав під час депіляції – означає уникнути перегріву косметичного воску і опіків. З таким приладом процедура видалення волосся проходитиме швидко і професійно.  

Воскоплави

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!