Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Депіляція

Товари категорії Депіляція:

Сортування
Вигляд
Діодний лазер DioPulse 808 | Venko
Нет в наличии
Діодний лазер DioPulse 808 10000002 Обладнання для лазерної епіляції
Апарат для фотоомолодження ELOS KES MED 100C Venko | Venko
Доступний сьогодні
Апарат для фотоомолодження ELOS KES MED 100C Venko 1267 Обладнання для лазерної епіляції

Ціна:

199 000 грн

Всього товарів: 2

 

Депіляція – це відмінний спосіб отримати прибуток у Вашому салоні краси. Дана процедура уже встигла завоювати серця клієнтів. Ефективне видалення волосся буде по душі всім. На нашому сайті Ви зможете знайти великий перелік різного обладнання для видалення волосся: лазерна епіляція, воскова депіляція, шугарінг та ін. Наше обладнання створене спеціально для Вас. Все виготовлене з високою якістю, що гарантує швидке та безпечне видалення небажаної рослинності. Також, ми пропонуємо широкий асортимент апаратури для епіляції.

Обладнання для епіляції

 

Обладнання для епіляції в нашому інтернет-магазині Venko допоможе ефективно і якісно видалити небажане волосся в домашніх умовах. У нас Ви знайдете великий вибір апаратів для видалення волосся -від складного ЕЛОСа до простих епіляторів і тримерів. Ви зробили вибір на користь нашого обладнання? Тоді ми докладно розповімо, як правильно працювати з апаратом. Компанія Venko змінить уявлення про процедуру епіляції!

 

Апарат для депіляції

 

Апарат для депіляції - це швидкий спосіб зробити шкіру гладенькою і ніжною. Забудьте про бритви, які не щадять шкіру і дратують її. Подумайте про свою шкіру. Апарати для фотоепіляції позбавляються від волосся за допомогою спалахів світла.

Фотоепіляція проводиться з мінімальними витратами часу. А апарат для лазерної епіляції – просто знахідка для салонів краси та косметологічних центрів. Вже після першої процедури Ваш клієнт побачить ефект. Це одна з найбільш ефективних процедур з видалення волосся. А за допомогою засобів для шугарінга Ви зможете провести дівочі процедури навіть вдома. Цей новий і найпопулярніший метод позбавлення від волосся вже широко застосовується як вдома, так і в салонах.

Воскова депіляція – старий і перевірений спосіб. Навіть через багато часу, жінки не готові відмовитися від цієї недорогої процедури.

 

Оберіть свій вид депіляції, для того щоб Ваше тіло завжди було на висоті. Консультанти Venko допоможуть Вам у цьому.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!