Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Дарсонваль і насадки

Товари категорії Дарсонваль і насадки:

Сортування
Вигляд

Всього товарів: 1

Дарсонваль - апарат, що впливає на шкіру через вакуумний скляний електрод змінними імпульсними струмами високої напруги і частоти. Дарсонваль чудово дезінфікує шкіру, стимулює кровообіг, підвищує загальний тонус і сприяє більш глибокому проникненню косметичних засобів. Апарат стане у нагоді для будь-якої процедури догляду в кабінеті косметолога. Дарсонвалізація – це метод фізіотерапевтичного впливу. Завдяки розряду, створюваному скляною вакуумною насадкою, відбувається вплив на поверхневі тканини та слизові оболонки.

Дарсонваль може впливати:

 

- ультразвуковими коливаннями;

- тепловим випромінюванням;

- озоном і оксидом азоту (хімічно активними речовинами);

- електромагнітним випромінюванням;

- струмом і частотою.

 

Апарат Дарсонваль

 

Апарат Дарсонваль покращує мікроциркуляцію шкіри, живить тканини і постачає їм кисень. Набряки спадають, оскільки посилюються обмінні процеси в підшкірному прошарку. Завдяки цьому диво-апарату є можливою і боротьба з целюлітом – Дарсонваль прискорює відтік лімфи, і у результаті впливу струму чутливість больових рецепторів значно знижується.  

Використання апарату на обличчі допоможе посилити косметичний ефект і попередить появу зморшок. При «іскровому розряді» виділяється азот, що володіє бактерицидними властивостями, а також стимулюються волосяні цибулини. Купити Дарсонваль в магазині Venko можна легко і швидко. Наш сервіс протягом двох днів доставить апарат у будь-яку точку України. А для тих, хто хоче купити Дарсонваль у Києві, наша компанія безкоштовно здійснить доставку в будь-який район міста. За бажання Ви можете приїхати до нашого виставкового залу особисто і випробувати апарати дарсонвалізації на собі.

 

 

Апарат для дарсонвалізації

 

Апарат для дарсонвалізації може впливати контактно і безконтактно. Але обидва цих способи мають бактерицидний вплив. Місцева дарсонвалізація проводиться для лікування:

 

- варикозу;

- целюліту;

боротьби зі зморшками;

- вугрової висипки;

- росту волосся.

 

Безконтактний вплив проводиться на відстані до 1 мм над шкірою. Клієнт відчує незначне поколювання. Лікувальний метод даного виду використовують при ранах, гематомах, неврології і больовому синдромі.

Ми чекаємо Вас в Києві у виставковому залі на вулиці Дегтярівській 21г. У нас Ви зможете обрати найкращий для Вас Дарсонваль, випробувати його дію і отримати повну консультацію. Так, що якщо Ви вирішили купити Дарсонваль в Києві, то не втрачайте шанс спробувати апарат дарсонвалізації перед купівлею. Чекаємо Вас у виставковому залі!

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!