+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Дарсонваль для волосся

Сортування:

Дарсонваль для волосся – це приголомшлива профілактика і вирішення багатьох проблем з волоссям як у жінок, так і у чоловіків. Дія приладу заснована на методиці дарсонвалізації – впливу на шкіру слабким імпульсним струмом. Ефективність і приголомшливі результати, яких можна досягти за допомогою даного обладнання, доведені багаторічним застосуванням.

 

Дарсонваль для росту волосся – вкрай незамінний!

 

Дарсонваль для росту волосся використовують як косметологи в професійних умовах, так і самостійно вдома. Позитивні явища дарсонвалізації полягають у посиленні кровообігу і лімфотоку, підвищення здібностей регенерації шкіри, нормалізації вироблення шкірного сала. Струми дарсонваля допомагають вилікувати алопеції (облисіння), прискорити зростання волосся і збільшити їх об'єм.

 

Купити дарсонваль для росту волосся – рішення про яке ви не пошкодуєте

 

Купити дарсонваль для росту волосся – рішення, що сприятливо позначиться на стані вашого волосся. Дарсонваль не тільки прискорить ріст, але і зміцнить волосся, зробить його здоровішим. Апарат дуже простий у застосуванні і не викличе труднощів навіть у новачка. Досить приділяти процедурі 15 хвилин вільного часу 3-5 разів на місяць. Використовувати його можна для боротьби і з іншими проблемами шкіри обличчя і тіла. Підібравши насадку, ви зможете проводити дарсонвалем профілактику целюліту, підвищити еластичність шкіри, вирівняти колір обличчя, позбавитися від запальних процесів і комедонів.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!