+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарат для пресотерапії і лімфодренажу 24-канальний Zemits Sisley 2.0

АРТИКУЛ: 120800

по цене:

38 000 грн

 • Апарат пресотерапії Zemits Sisley 2.0 - це професійний апарат для проведення лімфодренажних процедур на 24 каналу в новому оновленому корпусі. Апарат вироблений з металевого корпусу, має легкий user-friendly інтерфейс і передову систему охолодження.
 • 4 рівня інтенсивності (від 120 до 240 мм рт. ст.). Для ефективного опрацювання всіх зон тіла, а саме: ніг, живота, сідниць і рук. Костюм універсального розміру зроблений з високоміцної тканини.
 • Стильний світлий корпус Zemits Sisley 2.0 вигідно доповнить будь-який масажний кабінет.
 • Найбільш продаваний апарат пресотерапії в США в 2021 році
 • Купити апарат пресотерапії Zemits Sisley 2.0 - це вигідно вкласти в свій бізнес, проводити найпопулярнішу процедуру для схуднення в світі.

Дивіться огляд апарату Zemits Sisley 2.0

Ваші руки відпочивають, а клієнти отримують приголомшливі результати!

Zemits Sisley - це основа для будь-якого косметологічного бізнесу, базовий лімфодренажний апарат й перспективна інвестиція, яка швидко окупиться.

Пресотерапія - це перевірена технологія, яка позитивно впливає на весь організм. Вона універсальна, відмінно поєднується з багатьма скульптуруючими методикам. Обов'язково йде в парі з такими процедурами, як кавітація або кріоліполіз, оскільки виводить з організму токсини, воду та інші речовини, які залишаються після локальних маніпуляцій.

Обладнання для лімфодренажу позитивно впливає на рельєф шкіри, відновлює її еластичність й пружність, зменшує застої в лімфі й зменшує "апельсинову кірку" та целюліт. Апарат для пресотерапії та лімфодренажу Zemits Sisley 2.0 стане гарним помічником для вашого бізнесу.

Апарат для лімфодренажу Zemits Sisley 2.0 це:

 • 24 канали, які комплексно пропрацьовують все тіло.
 • Чотири режими здавлювання (від 120 до 240 мм рт. ст.), які регулюють інтенсивність процедури.
 • Легкий, user-friendly інтерфейс, який допомагає налаштувати індивідуальний режим.

Пресотерапія - одна з найтрендовіших процедур. Прилад для пресотерапії має велику кількість шанувальників в силу своєї результативності. І це не тільки люди із зайвою вагою, але й спортсмени, клієнти з фізіологічними проблемами. Ваше обладнання для пресотерапії точно не буде простоювати! І це значна економія часу. Адже апарат для лімфодренажу Zemits Sisley 2.0 - це можливість обслуговувати декілька клієнтів одночасно.

Глибше в теорію

Як працює пресотерапія?

Під час пресотерапії клієнт надягає спеціальний костюм, який служить компресійною системою. Насос, керований комп'ютером, надуває й здуває різні частини костюма. Стискальна дія допомагає вивести кров й лімфу з м'язової тканини. Це також допомагає вивести токсини та метаболічні відходи з кровоносної системи й з організму швидше, ніж зазвичай. Пресотерапія також добре відома тим, що стимулює кровообіг, який може зменшити набряки, прояви целюліту й поліпшити стан окремих частин тіла. Завдяки інфрачервоній технології, яка стимулює розчинення жирів в крові та лімфатичній рідині, жирові відкладення практично повністю виводяться з організму. Пресотерапія особливо необхідна у виведені зайвої рідини з організму з метою зниження набряклості, нормалізації роботи кровоносної та лімфатичної систем, профілактики розвитку варикозного розширення вен й утворення тромбів глибоких вен, зниження втоми.

Косметологи розуміють, наскільки целюліт впливає на життя жінки, тому постійно знаходять нові технології для боротьби з цією проблемою. Сьогодні жінки не повинні бути під контролем целюліту. Пресотерапія - одна з неймовірних технологій, яка спрямована на одночасне зміцнення здоров'я, краси та комфорту.

Устаткування для лімфодренажу Zemits Sisley ефективно бореться з:

 • Набряками
 • Целюлітом різних стадій
 • Тяжкістю в ногах
 • Зайвою вагою й жировими відкладеннями
 • Поганим рельєфом шкіри.

Пресотерапія: результати процедури

 • Зменшення набряклостей та відчуття тяжкості.
 • Успішна реабілітація після пластичних та хірургічних маніпуляцій.
 • Зменшення областей целюліту й "апельсинової кірки", вирівнювання рельєфу.
 • Краще самопочуття, викликане зменшенням рівня токсинів в організмі.
 • Запобігання варикозу.
 • Тонізація організму.
 • Зменшення запалень.
 • Стимулювання кровообігу та лімфообігу.
 • Нормалізація кровообігу.
 • Поліпшення тонусу шкіри.
 • Розслаблення та повний релакс організму пацієнта

Дивіться відгук на апарат Zemits Sisley 2.0

Технічні характеристики

Напруга: 220-240 В, 50 Гц
Потужність: 80 Вт
Витрата повітря в насосі: 50 л / хв
Тиск: 120 - 240 мм рт. ст.

Узнайте больше о возможности аппарата Zemits:

Получите детальную консультацию от эксперта по косметологии.

 • Возможности аппарата
 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки

Апарат для пресотерапії і лімфодренажу 24-канальний Zemits Sisley 2.0

АРТИКУЛ: 120800

по цене:

38 000 грн

Узнайте больше об аппарате Zemits

 • Области применения
 • Окупаемость и ROI
 • Формат обучения Вашего косметолога
 • Гарантийное и постгарантийная поддержка
 • Возможности маркетинговой и технической поддержки
Відгуки (36)

Марина 09.11.2021 17:23

Профессиональный аппарат для прессотерапии высокого качества. Очень удобно, что можно выбирать интенсивность разного уровня, их 4. Можно настроить комфортное давление для каждого клиента. Полностью заменяет ручной лимфодренажный массаж и корпус очень красивый.

Елена 15.11.2021 17:23

Аппарату Земец Сислей можно смело ставить 5+. У моих девочек быстро сходит целлюлит, уменьшается усталость, увеличивается подвижность. Простой и понятный интерфейс, различные режимы использования. Периодически пользуюсь сама) По обслуживанию все прекрасно, было удобно добираться к шоуруму в Киеве на Борщаговской 145 (Шулявка). Очень вежливый персонал компании, обучение от девочек-косметологов проходит быстро, понятно и бесплатно. Все устраивает.

Татьяна 01.11.2021 10:38

Осваивала Сислей 2.0 на тест драйве как раз с Настей Котовской :). Такая толковая и вежливая девушка, спасибо ей большое :) Покупка аппарата прессотерапии сделала мою массажную практику эффективнее в несколько раз. Оценила обновленную систему охлаждения — можно приступать к следующему сеансу вскоре после того, как закончила предыдущий. Много различных режимов, прочный пневмокостюм, все понравилось.

Галина 26.10.2021 12:47

Отличный аппарат, удается проработать все тело за 1 сеанс, костюм надежно прилегает к телу, нигде не пропускает воздух. Эффективный массаж с заметными результатами.

Ольга 21.10.2021 17:41

Качественные материалы, понятное управление, можно выбирать различные режимы прессотерапии под каждого клиента. Аппарат хорошо ""прижился"" у нас в салоне и уже начал приносить хороший доход. Хотя купили всего 1,5 месяца назад.

Надежда 14.10.2021 13:08

Согласна с предыдущим комментарием :) У меня была клиентка очень полненькая, было неловко, когда костюм для прессотерапии оказался на нее мал. Хорошо что с Сислей 2.0 таких проблем не возникает.

Оля 06.10.2021 15:35

Аппарат не просто стильно выглядит, но и дает отличный лимфодренаж. Ко мне ходит спортсменка, ей хорошо помогает “слиться” перед взвешиваниями. У клиенток с варикозом ранних стадий облегчены симптомы, разглаживает целюлит.

Ирина 28.09.2021 15:34

Теперь понимаю, почему этот аппарат стал бестселлером в США, я думаю что и в Украине у него большое будущее. Улучшает рельеф кожи, снимает отеки. Когда покупала, очень профессионально провела обучение косметолог Илона, спасибо

Светлана 23.09.2021 16:20

Лучший в своем роде. Сменила за всю практику четыре аппарата для прессотерапии, на этом остановилась. Прочный костюм и приятное прилегание к телу, клиенты хвалят.

Ангелина 14.09.2021 16:19

Многочисленные массажные режимы и 24 канала облегчили работу мне и сотрудникам салона — больше не приходится выполнять лимфодренаж вручную. Особенно выручает после кавитации, удобный и прочный костюм. Отличный базовый аппарат для проф. использования, отдельно порадовала цена.

Юлия 07.09.2021 16:19

Одна из любимых лимфодренажных систем. Не сбоит, прочный костюм, клиенты хвалят за результативность.

Алекс 27.08.2021 16:49

В студии долго стоял Sisley, были всем довольны. В августе обновились до Sisley 2.0. Прогресс виден невооруженным глазом. С целлюлитом работает раза в 2 эффективнее + выдерживает более высокие нагрузки. Zemits, вы гении, творите ещё!

Ира 16.08.2021 12:35

Вчера я побывала в компании Zemits,меня встретили с улыбкой-это уже не мало важно!Девочки, работающие в этой компании профи!!!Приобрела вакуумно-роликовый аппарат,обучилась,все быстро,качественно и доходчиво!Так как я приехала из Харькова в Киев,то мне предложили отправить мою новую игрушку Новой почтой,а я смогла прогуляться на легке по городу,что тоже очень приятно.Сегодня аппарат уже приехал ко мне,красивущий,мощный,удобный в использовании.Я очень осталась довольна.Листаю каталог и выбираю следующий аппарат для своей работы.Компания Zemits--это любовь с первого взгляда!

Наталія 11.08.2021 13:53

Я зверталась на фірму по поводу заводського браку (рукав костюм Прессотетерапії). Працівники фірми швидко відреагували і було замінено на новенький рукав.

Виталина 07.08.2021 13:49

Я начала свою работу косметологом с этого аппарата. Пресотерапия всегда была у меня в приоритете, ведь это реально комплексный эффект на весь организм. сисли 2.0 хорош, у него есть 4 режима сдавливания и возможность регулировки накачивания сегментов.

Валентина 02.08.2021 14:01

Всем доброго времени суток! Приобрели аппарат прессотерапии Zemits. Сказать, что остались довольны - ничего не сказать! Мы в восторге!!! Огромное вам спасибо за консультацию, оперативную поддержку и доставку!!!

Олег 27.07.2021 17:40

Здравствуйте, меня зовут Олег я массажист, преобрел себе прессотерапию Zemits sisley 2.0 и очень доволен этим преобритением!! Я буду советовать продукцию этой Компании потому что: очень классная консультация(у меня была Консультантом Виктория: приятная, вежливая и убедительная, мастер своего дела) — отличная доставка(быстро и бесплатно) — хорошая поддержка после покупки и крутые материалы для помощи в работе! Советую компанию ZEMITS

Света 17.06.2021 21:32

Попался бракованный костюм, заводская ошибка, сразу связалась со своим менеджером, все поменяли, система хорошо работает.

Лика 11.06.2021 10:55

Компактный и мощный прес, работаю 4 месяца, все хорошо

Богдан 31.05.2021 10:54

Пол года начал свой бизнес именно с этого прибора. Хороший функционал, крепкий костюм, очень стильный корпус.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!