Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарати гальваніки

Товари категорії Апарати гальваніки:

Апарат для гальваніки, іонофорезу - запорука ефективної антивікової програми для Вашого салону. Процедура іонофорезу проста, тому вже завтра Ваш косметолог почне приносити з неї гроші!

 

 

Гальваніка у косметології

 

Гальваніка у косметології дає можливість запропонувати клієнтам курс процедур іонофорезу або чистку обличчя за допомогою дезінкрустації. Курс гальванотерапії включає в себе від 6 до 20 процедур, для салону це означає, що клієнт відвідуватиме ваш салон не менше 6 разів. А за цей час Ви встигнете розрекламувати інші курси і процедури.

 

Гальваніка для обличчя

 

Гальваніка для обличчя прийшла до нас з медицини більше 100 років тому і все ще залишається популярною неінвазивною процедурою для обличчя і тіла. Купуючи прилад для іонофорезу в магазині Venko, Ви отримуєте безкоштовне навчання Вашого косметолога усіма можливим процедурам з приладом. Також, ми встановимо апарат і надамо всі сертифікати. Хочеться відзначити, ключовий момент успіху гальванотерапії – це косметика для апаратної косметології. Тонкощі індивідуального підбору і якість безпосередньо впливає на ефективність процедури. Допомогти обрати якісну косметику можуть наші консультанти. Звертайтеся! Відвідайте наш виставковий зал косметологічного обладнання, де особисто зможете випробувати кожен з апаратів гальванотерапії. Ознайомтесь з представленою професійною косметикою і проконсультуєтеся з нашими досвідченими консультантами. Ми чекаємо на Вас!

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!