+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати фотоомолодження

Сортування:

Апарати фотоомолодження призначені для проведення інноваційної процедури, суть якої полягає в уповільненні старіння і вікових змін шкіри. Такий апарат впливає на шкіру імпульсним і інтенсивним світлом. З його допомогою можна швидко і безпечно усунути пігментації на шкірі, купероз, птоз м'яких тканин, невеликі зморшки і багато іншого. Необхідно зазначити, що після перших сеансів Ваші клієнти відразу почнуть помічати позитивні зміни. А головне те, що після процедури не потрібна реабілітація, а сама вона є безболісною.

Апарат для фотоомолодження

 

Апарат для фотоомолодження в Україні можна придбати до будь-якого салону краси. Така процедура дозволить Вам збільшити кількість наданих послуг і виділитися серед конкурентів. Щоб домогтися найкращого результату, Вашим клієнтам необхідно буде пройти в середньому 5-6 процедур. Це сприятливо позначиться на відвідуваності Вашого косметологічного кабінету або центру. Також дана процедура не має обмежень за типом шкіри і є рекомендованою людям старшим 30 років.

 

Апарат фотоомолодження

 

Купити апарат фотоомолодження з доставкою по Києву Ви можете в нашому інтернет-магазині Venko.com.ua. Це потужний, універсальний і цінний помічник будь-якого косметолога. Якщо Ви хочете перевірити роботу вподобаного пристрою, то можете відвідати в Києві наш виставковий зал. Досвідчені менеджери докладно пояснять роботу і функції пристрою. Для тих, хто вже визначився з вибором апарату, у нас є безкоштовне навчання з експлуатації устаткування (можливо з виїздом по Україні).

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!