+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Бесплатная линия со всех операторов)

Корзина

Топ-апарати для росту прибутків! Інвестуйте вигідно — Спец-Прайс зі знижками до 11%

 

Інвестуйте в апарати, що збільшують прибутки!В серпні діє Спеціальний Прайс зі знижками до 11% на трендове обладнання, що стане ідеальним доповненням вашого б’юті-бізнесу.

Обирайте свій новенький прилад, розширюйте перелік послуг та отримайте прибутки вже до кінця літа!

Монофункціональні апарати для обличчя і тіла
⭐️ Монофункціональні апарати для обличчя і тіла — ідеальні для швидкого розширення переліку послуг з популярними методиками. Моноапарати надзвичайно ефективні, а їх стильний дизайн доповнить інтер'єр вашого кабінету краси. Серед наших абсолютних хітів - супер антивікові технології мікрострумової терапії Zemits Adrinox 2.0 з розширеною комплектацією і фракційний RF-ліфтинг Zemits CrystalFrax. Для роботи по тілу обирайте лідер продажів Zemits Leger 2.0 - простий у використанні антицелюлітний вакуумно-роликовий масажер для роботи по обличчю і тілу. Моноапарати надзвичайно легкі у використанні і транспортуванні, вони легко помістяться в невелику валізу. Більше у Спеціальному прайсі!

⭐️ Знижки та додаткова вигода на портативні девайси краси — на серію портативних апаратів діють знижки. Але на вас чекає додаткова вигода! При купівлі 3 будь-яких девайсів в одному замовленні діє знижка 20%. Знижка надається від повної ціни девайсів і розраховується менеджером при підтвердженні замовлення по телефону.

Професійні мультифункціональні комбайни для обличчя
⭐️ Професійні мультифункціональні комбайни для обличчя — розширюйте прейскурант в 6-8 разів з одним апаратом! Середній розмір наших комбайнів також дозволяє їх легко транспортувати, а ергономічний дизайн перетворює роботу у задоволення! Наші абсолютні бестселери — Zemits Eau Sante з унікальним водневим гідропілінгом та унікальне поєднання антиейдж RF + мікрострумова терапія Zemits Verstand Pro!

⭐️ Базові апарати для корекції фігури — додайте у прейскурант ефективні методики скульптурування тіла, що комфортні для клієнта! КавітаціяпресотерапіяRF-ліфтинг — чудово зарекомендували себе як перевірені технології по всьому світу, а клієнти просто обожнюють їх, адже процедури безболісні і приємні.

PRO-системи краси для скульптурування тіла
⭐️ PRO-системи краси для скульптурування тіла — неймовірні результати для найвибагливіших клієнтів. Професійні системи для комплексного підходу у догляді за фігурою, що зменшують жирові відкладення і підтягують шкіру, поєднуючи провідні технології в одному апараті. Обирайте свого помічника в корекції фігури з популярної серії Zemits Bionexis. Більше апаратів зі знижками у Спеціальному прайсі!
 
⭐️ Популярні косметологічні лазери: прибуткові лазерні процедури — у вашому салоні! Діодні лазери для епіляції, що стали золотим стандартом усунення небажаного волосся — постійний тренд, що не згасає.
При покупці обладнання вартістю від 50 000 грн діє розстрочка від компанії, всі актуальні умови придбання з розтермінуванням у наших менеджерів.

У подарунок наші клієнти отримають доступ до онлайн курсу “Косметолог PRO: як знайти та утримати клієнтів за допомогою реклами” вартістю 6 400 грн.

Чекаємо на вас у нашому шоурумі у Києві на безкоштовні Тест-Драйви та на індивідуальне навчання після покупки. Перед приїздом в офіс, узгодьте час зустрічі з вашим менеджером. Також відкритий онлайн формат зустрічей.

Разом до перемоги!
 
Забронюйте консультацію, щоб отримати Спец-Прайс з усіма знижками та дізнатись про всі умови розтермінування

 

 

Период акции с 01.08.2022 по 31.08.2022

До конца акции осталось:

Дней
Часов
Минут
Секунд

Товары которые участвуют в акции

Анализатор кожи Zemits Skin Analysis System
172 788 грн 154 275 грн
Фракционный лазер Adonyss CarbonFrax CO2
890 120 грн 794 750 грн

ПОЧЕМУ ЛУЧШЕ ПОКУПАТЬ В VENKO?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!