+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Бесплатная линия со всех операторов)

Корзина

 • Как избавиться от целлюлита - самые эффективные методики

  В статье мы поговорим о том, как избавиться от целлюлита быстро и наверняка.

 • Осень может быть яркой с Zemits - итоги InterCHARM Ukraine 2019

  В сентябре команда Zemits стала ЯРКИМ представителем аппаратной косметологии среди участников ежегодного мероприятия специалистов этой индустрии.    Если вы там были, то наверняка нас запомнили. Самый яркий стенд, возможность увидеть продукты новых марок, послушать и принять участие в наших мастер-классах с лучшим экспертом в аппаратной косметологии. И конечно же протестировать и приобрести наши любимые аппараты, которые вы так ждали.

 • Зарабатывайте с ZEMITS. Побеждайте с ZEMITS. Будьте в тренде.

  Американский бренд Zemits был основан в 2011 году, как небольшой семейный бизнес. Страсть и сильная вера в технологии помогли развить идею бренда Zemits во всем мире. На сегодняшний день продается более 1500 единиц оборудования на рынках Европы и США ежемесячно

 • Как КОСМЕТОЛОГУ увеличить прибыль?

  Поздравляем! Ваш арсенал пополнился новым аппаратом от Zemits, который поможет сделать вашу работу эффективнее, а прибыль - выше. А чтобы поток клиентов в ваш салон оставался высоким, мы приготовили для вас несколько маркетинговых советов:

 • Маркетинговая поддержка от бренда Zemits

  Zemits поможет вам зарабатывать на своем бизнесе еще больше! Команда Zemits разработала специально для вас пакет маркетинговых материалов, которые помогут вам в продвижении вашего бизнеса. При покупке аппаратов этого бренда вы получите уникальную информацию про косметологический бизнес в целом. Где мы пошагово расскажем вам каким образом вы можете увеличить свою прибыль и привлечь новых клиентов, а также у вас будет возможность получить подборку необходимых для соц.сетей материалов.

Як швидко позбутися від целюліту: порівняння апаратів Zemits

Целюліт - це одна з найбільш поширених проблем, з якими стикаються жінки всіх вікових категорій. Цей дефект шкіри характеризується змінами структури жирової тканини та збільшенням об'єму підшкірного жиру, що призводить до візуального звуження шкіри.

Подробнее
Що краще для видалення волосся: ELOS терапія чи лазер?

Існує багато різних методів для видалення волосся, однак два з них є особливо популярними: лазерна епіляція та ELos терапія. Тому сьогодні ми звернемося до порівняння двох методів і з'ясуємо, який з них краще: лазер або ELos терапія.

Подробнее
Порівняння високоінтенсивної магнітотерапії з іншими методами скульптурування тіла: що обрати?

Скульптурування тіла є популярною темою у сучасному світі, і існує безліч методів, які допомагають досягти бажаного результату. Одним з таких методів є високоінтенсивна магнітотерапія, яка використовує магнітні поля для зменшення жирової тканини та збільшення м'язової маси.

Подробнее
Який апарат Zemits краще обрати для неінвазивної підтяжки обличчя: порівняння різних моделей

Сьогодні ми розглянемо питання вибору найкращого апарату Zemits для неінвазивної підтяжки обличчя. Як відомо, в сучасному світі дедалі більше людей звертає увагу на свій зовнішній вигляд, а зміни, які відбуваються зі станом шкіри обличчя, є одним з найбільш помітних показників старіння.

Подробнее
Чому Zemits - найкращий вибір для професійної косметології

Zemits - це американський бренд, який пропонує широкий спектр інноваційних апаратів та косметичних засобів для професіоналів б’юті-сфери. Ось кілька причин, чому Zemits - найкращий вибір для професійних косметологів.

Подробнее
5 найпопулярніших косметологічних апаратів Zemits для відновлення шкіри

У сучасному світі здоров'я та краса є надзвичайно важливими для багатьох людей. Краса - це не лише зовнішнє відображення нашого здоров'я, але й настрою, самооцінки та емоційного стану

Подробнее
Мікродермабразія: потужне очищення для ваших клієнтів

Красива, чиста та здорова шкіра — одна з головних складових привабливої зовнішності та доглянутого вигляду. Тому процедури, направлені на підтримання краси та здоров’я шкіри, ніколи не втратять своєї популярності у сфері естетичної косметології.

Подробнее
Відгуки про SMAS ліфтинг. Чи насправді однієї процедури досить для омолодження?

Омолодження завжди залишається трендовим косметологічним вектором. Призупинити час — мрія багатьох.

Подробнее
Кріотерапія для обличчя: процедура з холодком

Сьогодні поговоримо про кріотерапію — інноваційну омолоджувальну та тонізуючу процедуру. Тим більше, що дія низьких температур — неінвазивна, натуральна, проста — істотно сповільняє процес старіння шкіри, очищує та стимулює шкіру до самооновлення.

Подробнее

Категории

ПОЧЕМУ ЛУЧШЕ ПОКУПАТЬ В VENKO?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!