+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати кріотерапії

Сортування:

Корисні властивості холоду — давно не секрет для медицини. Але інтенсивне застосування кріотехнологій в апаратній косметології розпочалося лише 10 років тому.

Однак, і за цей відносно короткий період процедура стала надзвичайно затребуваною серед поціновувачів натурального та неінвазивного догляду за собою. В основі принципу дій апаратів для кріотерапії лежить інноваційна технологія термічної стимуляції дерми.

Сьогодні кріо-апарат — must-have для будь-якого салону краси та косметолога, який не бажає відставати від часу. Zemits представляє новітнє покоління кріо-обладнання для зміцнення шкіри, омолодження та позбавлення зайвих сантиметрів в обсязі.

Апарат для кріотерапії< /p>

Що таке кріотерапія?

Кріотерапія – Одна з найпопулярніших косметологічних послуг на сьогоднішній день. Її основна функція – ndash; стимуляція обмінних процесів, завдяки чому покращується загальний стан шкіри. Насправді, до подібної процедури люди вдавалися споконвіку. Ще наші бабусі знали секрет свіжого та молодого вигляду – протирання обличчя льодом. І сьогодні багато красунь використовують кубики льоду або крижану воду для того, щоб підвищити пружність обличчя, покращити колір шкіри та прибрати легкі набряки.

Звичайно, технології не стоять на місці. Людство винайшло більш просунутий спосіб омолодження та регенерації за допомогою кріотерапії. Ця процедура колись здавалася чимось на межі фантастики. Сьогодні вона доступна кожній людині.

Апарат кріотерапії використовується як основний косметологічний засіб у цій методиці. Її суть – у поступовому, але значному зниженні температури обличчя. Це дозволяє активувати «неробочі» ділянки шкірного покриву і призводить до активного обміну речовин і, як наслідок, омолодження шкіри.

Кріотерапію вважають локальною процедурою – вплив проводиться на окрему ділянку особи або іншої зони, що піддається обробці. Апарат як молотка, робоча сторона якого сильно охолоджена, прикладається на необхідну зону. Температура її падає до +5/10 градусів – судини різко звужуються, а капіляри навпаки – розширюються.

Які послуги дозволяє надавати обладнання для кріотерапії?

Кріо-апарати дають змогу проводити:

  • омолоджуючі, доглядові та відновлювальні процедури для шкіри обличчя;
  • атравматичне чищення шкіри;
  • шліфування шкірного покриву;
  • видалення підшкірної жирової тканини.

Обробка шкірного покриву холодом виконується як окрема процедура, і у складі комплексу косметологічних маніпуляцій. Наприклад, вона добре підходить для відновлення шкіри після чищення абразивними методами.

Принцип роботи апарату

Завдяки поступовому зниженню температури кріотерапія не шкодить організму, а лише створює шок-ефект для клітин. Апарат для кріотерапії обличчя охолоджує шкіру лише зовні, у глибших шарах температура залишається на рівні нормальної – 36,6 градусів за Цельсієм. Маніпули приладу генеруючи низьку температуру, яка розгладжує целюліт, підвищує циркуляцію крові та наводить м'язи в тонус. Активізується кровообіг, тканини починають працювати інтенсивніше. Це сприяє тому, що шкіра стає здоровішою, покращується колір, забираються мікрозморшки.

Кілька режимів керування роблять апарати особливо зручними для косметологів.

Є моделі кріотерапевтичних пристроїв, у наборі з якими постачаються кілька маніпулів — для повного опрацювання проблемних зон тіла.

Порядок проведення процедури кріотерапії

Сеанс кріотерапії включає наступні етапи:

  1. Очищення та дезінфекція ділянки, що обробляється.
  2. Позначення зони обробки маркером (за потреби).
  3. Нанесення контактного гелю.
  4. Настроювання обладнання для кріотерапії відповідно до встановлених виробником протоколів проведення процедури.
  5. Обробка необхідних ділянок маніпулою апарату.

Після закінчення сеансу видаляються залишки гелю. Після кріотерапії обличчя шкіра зазвичай тонізується та обробляється кремом або сонцезахисним засобом. При обробці холодом тіла можливий місцевий масаж для додаткової стимуляції кровообігу.

Зони для обробки кріотерапією:

  • зона особи — кріотерапія має омолоджуючий ефект, помітний відразу після проведення процедури. А також можливе видалення надлишкових жирових відкладень на підборідді;
  • зона живота — кріо-апарати забезпечують контрольоване неінвазивне місцеве охолодження підшкірно-жирової клітковини, що призводить до запуску природних процесів її руйнування;
  • зона талії — терапія холодом дозволяє ефективно точково прибирати жир з боків;
  • зони стегон (внутрішня та зовнішня поверхня) — за один сеанс обробляються зазвичай попарно дві протилежні зони;
  • зони спини — кріотерапія підходить для усунення надлишків жирової тканини по всій поверхні спизони рук — корекція форми виконується шляхом видалення жиру з плечей;
  • гомілки — процедура дозволяє усувати в зоні литок та щиколоток жирову тканину, яка не усувається за допомогою фізичних вправ;
  • коліни — видаляються жирові відкладення, які переважно накопичуються на внутрішній стороні ніг в області колінного суглоба;
  • ягідниці — кріотерапія прибирає зайвий жир, що збирається під складкою, підтягує шкіру.

4 насадки для ефективної боротьби з жировими відкладеннями

У чотирьох аплікаторах використовується медична силіконова гума, сертифікована FDA. М'яка та приємна для тіла.

  • Великий аплікатор ідеально підходить для процедури на великих ділянках тіла: спина, живіт, груди, стегна, сідниці
  • Маленький аплікатор підходить для проведення процедури на невеликих зонах, таких як шия, руки

Усі чотири насадки можуть працювати одночасно.

Які види кріотерапії є на ринку?

Для кріотерапії використовують стаціонарний чи портативний апарат кріотерапії. З метою покращення стану шкіри також проводять процедуру кріопілінгу.

Під час кріопілінгу верхні шари шкіри, можна сказати, виморожуються рідким азотом. Є два варіанти такої процедури.

  1. Щільніше використовується в тому випадку, якщо потрібно лише підтягнути шкіру і в цілому освіжити зовнішній вигляд. Тоді рідкий азот поєднується з холодним повітрям. Результат процедури - звужуються пори, підвищується еластичність шкіри, а дрібні рубці та шрами стають менш видимими.
  2. Щоб домогтися глибокого відлущування використовують спеціальні аплікатори. Такий пілінг показує себе набагато краще за кислотний - після нього шкіра відновлюється набагато швидше. Якщо після кислотного пілінгу відлущені частинки поступово сходять протягом кількох тижнів, то після кріопілінгу вже через тиждень шкіра повністю оновлена.

Варто відзначити дуже важливий момент. Як і будь-який пілінг, кріотерапію потрібно проводити або навесні, або восени. Влітку через вплив великої кількості прямих сонячних променів на оновленій шкірі можуть миттєво з'явитися пігментні плями. А взимку обличчя і так піддається постійному впливу холоду.

А оскільки, на відміну від кріотерапії, мороз викликає лущення і загалом підвищує чутливість шкіри, краще подумати про процедури, що зміцнюють і відновлюють.

Рідкий азот в апаратах кріотерапії

Існують також апарати, які працюють на рідкому азоті. Чому саме він? Насамперед тому, що його можна охолодити до наднизької температури. А також тому, що, у порівнянні з людським тілом, він має малу щільність. Завдяки чому він не шкодить організму.

Ще одна важлива перевага рідкого азоту в тому, що він є безпечним. На відміну від багатьох інших газів, він не горить і, тим більше, не вибухає.

Показання для кріотерапії:

  • Ознаки старіння шкіри;
  • Анемічність шкіри обличчя (слабкий кровообіг);
  • Розширені пори;
  • Надмірне виділення шкірного себуму;
  • Вікне;
  • Розацеа;
  • Рубці.

Кріотерапія стане чудовим завершенням комплексу косметологічних процедур. Така терапія заспокоює шкіру, знімає набряклість і запалення, має релаксуючий ефект.

Протипоказання

Незважаючи на свою безневинність, процедура має свої протипоказання. У кріотерапії варто відмовити тим клієнтам, які страждають від:

  • хронічні захворювання, що протікають на даний момент у гострій формі;
  • проблем із судинами;
  • відкритих пошкоджень шкіри;
  • захворювань крові;
  • запальних процесів;
  • інфекційних хвороб;
  • психічних захворювань;
  • непереносимість холоду.

Переваги апаратів для кріотерапії

Ці пристрої вже давно стали фаворитами косметологів. З їх допомогою фахівець зможе швидко та ефективно досягти бажаного результату. А найголовніше, що кріотерапія є абсолютно безпечною.

Охолоджуючи ділянки, апарат робить шкіру пружною та покращує загальний стан. Процедура абсолютно безболісна. Апаратура для терапії холодом відрізняється:

  • простотою в користуванні;
  • мобільністю;
  • надійністю;
  • безпекою;
  • компактністю.

Результат, фото до та після процедури

Як бачите, кріотерапія - одні з найпростіших та найбезпечніших процедур видалення жиру, до переваг якої відносять високий рівень комфорту та відсутність необхідності в попередній підготовці.

Після кріоліфтингу контур обличчя стає чіткішим і підтягнутішим, шкіра розгладжується і пом'якшується, набуваючи рівного здорового кольору. Зменшується виразність зморшок, шрамів та інших недоліків шкірного покриву.

Усього одна процедура терапії холодом дозволяє на 20-25% зменшити обсяг жирової складки. Однак так як методика передбачає природне руйнування клітин жирової тканини, ефект проявляється тільки після 2-3 тижнів.

Кому підходять процедури даного апарату?

Процедури підходять всім, хто хоче позбутися жиру локально (у певних зонах), а також тим, у яких не виходить схуднути лише завдяки фізичному навантаженню та дієтам.

Перші результати схуднення будуть помітні вже через 1-3 тижні після початку процедур (в обсягах піде кілька сантиметрів). Повноцінне виведення жирових клітин організмом відбувається протягом 6-8 тижнів. Саме через цей час клієнти можуть побачити кінцевий результат. Звичайно, спосіб життя та інші фактори також відіграють велику роль. Людина, яка продовжує дотримуватися здорового харчування та малорухливого способу життя, жирові клітини можуть йти довше і в меншій кількості.

Крім того, кріотерапія не може підтягнути обвислу шкіру. Якщо шкіра розтягнулася навколо жирових відкладень, пацієнт може мати надлишок шкіри після кріотерапії. Виведені з організму жирові клітини не повертаються.

Процедура кріотерапії може проводитися будь-якої доби незалежно від останнього прийому їжі та фізичних навантажень перед відвідуванням косметологічного кабінету. Пацієнт перед кріотерапією веде нормальний спосіб життя. Підготовчий етап зводиться до відвідування косметолога для виявлення можливих протипоказань та вибору типу вакуумного аплікатора.

Час ефекту після кріотерапії

Для кріотерапії використовують апарат, маніпула якого схожа на маніпулу кавітації з поперемінним охолодженням та нагріванням тканин. Цей перепад температур викликає термічний шок клітин жиру і, таким чином, вона відмирають і виводяться з організму протягом 2-3 тижнів. За 1 процедуру може піти до 2,5 тижнів, що дорівнює майже одному розміру в одязі.

Кріотерапія може виконуватися як разова процедура, так і у складі курсу. Необхідність повторної обробки визначається косметологом на основі стану пацієнта.

Зазвичай, при кріоліфтингу та кріопілінгу виконується 4-10 процедур з інтервалом між сеансами 1 тиждень.

Стандартний протокол терапії за допомогою холоду, спрямованої на усунення жирових відкладень, передбачає курс з 3-4 процедур, які проводяться раз на 3-4 тижні. Тривалість збереження результату залежить від способу життя та індивідуальних особливостей клієнта.

Поєднання кріотерапії з окремими процедурами може посилити ефект схуднення та локальної корекції фігури:

  • УЗ-кавітація впливає на більш поверхневі шари підшкірно-жирової клітковини, що сприяє значному скороченню видимих ​​проявів целюліту.
  • Радіоліфтинг сприяє розгладжуванню та скороченню шкіри, що є відмінною профілактикою обвисання шкіри.
  • Мезотерапія покращує стан та зовнішній вигляд шкіри.
  • Лімфодренажний масаж та пресотерапія сприяють виведенню токсичних продуктів, що утворюються після загибелі клітин.

Ціни на апарати в Україні

Вартість популярних моделей, що дозволяють проводити кріотерапію, лежить у межах від 39 до 150 тисяч гривень. Переважна більшість таких апаратів є багатофункціональними косметологічними комбайнами. Тобто вони здатні виконувати по 6 процедур з очищення та омолодження шкіри. Але насправді в косметологічному комбайні дуже слабкі маніпули холоду. Для повноцінної процедури потрібен профільний апарат для кріотерапії.

Окупність апарату

При пропозиції косметологічних послуг за середньою вартістю апарат для кріотерапії, як правило, окупається вже за 70-80 процедур. Причому цей термін можна значно скоротити при активному використанні всіх функцій обладнання, до яких входять, зокрема, режими вакуумної терапії та RF-ліфтінга (комбайни).

Яка є альтернатива апарату для кріотерапії

Під час проведення апаратної терапії за допомогою холоду досягається видалення підшкірного жиру, як і при класичній ліпосакції. Однак, кріотерапія позитивно відрізняється від традиційних методик такими особливостями:

  • простістю та безпекою — при процедурі не порушується цілісність шкірного покриву, тому відсутні ризики інфікування та рубцювання, немає необхідності застосування анестезії, не потрібно носити компресійну білизну;
  • можливістю точкового використання — дозволяє точно скоригувати фігуру лише у конкретній області;
  • м'яким впливом на організм —жирові клітини гинуть шляхом природного відмирання, продукти їх розпаду виводяться повільно і поступово, тому не виникає підвищеного навантаження на кровоносну та лімфатичну системи та виключається інтоксикація.

До переваг кріотерапії також належать мінімальна кількість протипоказань, відсутність побічних ефектів та повна безболісність.

Як вибрати обладнання для кріотерапії?

Вибираючи апарати кріотерапії обов'язково звертайте увагу на:

  • Функціональність. Апарати кріотерапії можуть бути самостійними пристроями (найчастіше в цій групі представлені професійні пристрої для кріохірургічних методик – зокрема, кріодеструкції) або складовими частинами косметологічних комбайнів. Частими “компаньйонами” апаратів кріотерапії виступають пристрої для фонофорезу та електропорації. Найпростіший варіант - апарат “тепло-холод”, який можна використовувати як у салоні, так і в домашніх умовах. Багатофункціональні пристрої зручні для майстра – адже за допомогою одного комбайна виконується ціла низка процедур. За рахунок багатофункціональності такі апарати досить швидко окупаються – від 1,5 місяця до півроку. Незважаючи на те, що комбайни можуть бути досить габаритними, зрештою вони заощаджують вільний простір. Зрозуміло, при виборі багатофункціонального пристрою слід вибирати моделі, які не дублюють апарати, що вже є в арсеналі салону.
  • Кріоагент. Найпопулярніший варіант - рідкий азот, але можуть використовуватися інші: хлоретил, вуглекислий газ. Існують пристрої, що охолоджують тканини за допомогою осушеного повітря з температурою -30-60℃. Повітряне охолодження повільніше і працює негаразд активно. Зате пристрої другого типу не потребують заправки спеціальними газами.
  • Налаштування параметрів та інтерфейс. Плавне та точне налаштування параметрів впливу допоможе максимально точно коригувати інтенсивність впливу з урахуванням типу шкіри та стану здоров'я клієнта. Якість та простота інтерфейсу не впливає на ефективність процедури, зате значно спрощує експлуатацію та робить роботу майстра комфортнішою.
  • Розмір маніпул для кріотерапії. Чим більша площа впливу, тим швидше майстер зможе обробити великі зони. Насадки меншого розміру стануть у пригоді для точкового впливу.
  • Гарантійні зобов'язання виробника. Звичайно, купуючи апарат, ми хочемо думати, що він буде надійним і прослужить не один рік. Насправді буває інакше. Гарантія від виробника, по-перше, вказує на впевненість компанії як свій продукт, а по-друге, помітно полегшує життя власника при виникненні будь-яких проблем у процесі експлуатації.

Який би апарат ви не вибрали для свого салону, пам'ятайте, що для правильної роботи всі майстри повинні пройти навчання. Деякі пристрої сертифікуються як медичне обладнання, тому до роботи на них допускаються лише особи з медичною освітою.

Послуга кріотерапії - універсальний варіант з мінімумом протипоказань, який завжди має попит. Методика дозволяє безпечно та ефективно впливати на організм і може стати корисним доповненням салонного комплексу корекції фігури, загального оздоровлення та догляду за проблемною шкірою обличчя та тіла.

Відгуки косметологів після використання апарату

При виборі апарату для кріотерапії багато корисного про експлуатаційні особливості та рентабельність моделей дозволяють дізнатися відгуки користувачів, які використовували таке саме обладнання. Реальні відгуки можна знайти і в Інтернеті:

  • на спеціальних майданчиках;
  • на тематичних форумах;
  • на сайтах з продажу апаратів.

Однак слід враховувати, що у всесвітній мережі у багатьох зустрічаються і замовні відгуки. Їх, як правило, відрізняють шаблонність опису, яскраво виражена негативна або позитивна оцінка, неприродні для звичайного висловлювання.

Прочитати коментарі реальних користувачів про обладнання, а також залишити свій відгук можна на сторінках нашого сайту. Будемо раді почути вашу думку!

Апарат кріотерапії для скульптурування тіла Zemits Cool Restore

Новий Zemits CoolRestore представляє холодну кріотерапію, або кріотерапію, спрямовану на опрацювання конкретних областей Це допомагає усунути локальні жирові відкладення і домогтися стрункішої фігури за допомогою неінвазивних технологій. А також підтягнути шкіру та зробити її більш пружною.

Zemits CoolRestore - одна з найпотужніших кріо систем ринку, що досягає -18 і 45 градусів за цельсієм. Стильний і неймовірно унікальний дизайн апарату разом із двома насадками для обличчя та тіла роблять цю систему незамінною у будь-якій косметологічній клініці та спа-центрі.

Апарат Zemits CoolRestore має два режими:

  1. Кріо-режим: лише холодна терапія до -18 градусів цельсію протягом 15-30 хвилин. Маніпула вимірює поточну температуру шкіри та вказує її на екрані.
  2. Розумний режим: заздалегідь встановлений протокол, який змінюється між гарячою та холодною терапією: спочатку 2 хвилини тепла, потім холоди і закінчується ще 2 хвилинами тепла. Це називається "шокова термічна терапія" та науково доведено, що вона сприяє підвищенню ефективності усунення клітин жирової тканини.
    Терапія може бути підібрана окремо для кожного окремого клієнта, залежно від мети. Апарат може піднімати температуру до 45 градусів і опускати до -18 градусів. Застосування холоду нижче заморозить жирові клітини до температури, яка змушує їх помирати. Подальший медичний вплив ідеально підходить для того, щоб допомогти природним шляхом вивести з організму видалені жирові клітини.

Апарат кріотерапії Adonyss Lp-Cool

Adonyss представляє сучасний Апарат кріотерапії Lp-Coоl, який оснащений 4 насадками для точного опрацювання проблемних ділянок.

(137 оцінок, середня: 4.97 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!