+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Бесплатная линия со всех операторов)

Корзина

Подвійна вигода травня: знижки до -15% до фіксованої старої ціни апаратів

Ми впевнені, що за сильною країною стоїть сильна економіка, яку формуємо ми з вами. Ми щиро хочемо, щоб ваш бізнес працював та приносив вам задоволення та прибутки. bТому у травні ми зафіксували старі ціни на наші основні апарати та прийняли рішення надавати додаткову знижку до 15%. У подарунок наші клієнти отримають доступ до онлайн курсу “Косметолог PRO: як знайти та утримати клієнтів за допомогою реклами” вартістю 6 400 грн. Всі знижки зафіксовано у Спеціальному Прайсі травня, завантажуйте зараз, поки всі моделі апаратів є в наявності за старими цінами.

Разом до перемоги!

 

Нехай бізнес буде мобільним!

Ми розуміємо, наскільки зараз важливо зберегти бізнес і за необхідності швидко перемістити обладнання, тому у травневому прайсі Zemits особливе місце для невеликих апаратів портативного розміру. Всі моделі монофункціональної серії - надзвичайно потужні і ефективні прилади, що повністю задовольняють основні запити клієнтів, і є особливо актуальними для поточного сезону. Обирайте, абсолютний лідер продажів - вакуумно-роликовий антицелюлітний апарат Zemits Leger 2.0 або трендові антивікові методики.

Ваш бізнес готовий до розширення?

Обирайте для себе ідеального помічника для справжніх професіоналів - багатофункціональні апарати для роботи по обличчю і тілу. За допомогою таких систем ви максимально охопите запити клієнтів, а головне - всього з одним або декількома аппаратами. 

Бронюйте свій новенький апарат зараз, адже кількість обладнання за фіксованими старими цінами обмежена на складі.

Професійні лазери для кабінетів краси користуються попитом у всьому світі.

Одними із найпопулярніших запитів залишаються лазерне видалення волосся та видалення пігментів (татуювань, татуажу, вікових пігментних плям). 

Саме такі затребувані моделі ми винесли в Спеціальний прайс травня. Бронюйте новий лазер для бізнесу з подвійною вигодою: фіксовані ціни і додаткові знижки. Кількість обладнання на складі за фіксованими цінами обмежена.

Cкачайте СПЕЦ ПРАЙС:

 

Период акции с 01.05.2022 по 31.05.2022

До конца акции осталось:

Дней
Часов
Минут
Секунд

Товары которые участвуют в акции

Дарсонваль Zemits PureKio
4 750 грн 4 390 грн

ПОЧЕМУ ЛУЧШЕ ПОКУПАТЬ В VENKO?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!