+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Косметологічні коагулятори

Сортування:

Щоб краса була непідвладною часу, сучасна beauty-індустрія все впевненіше і швидше крокує вперед. Нові методики та технології у корекції зовнішності розробляються зі швидкістю звуку. І апаратна косметологія – тому підтвердження. Адже в цьому ринковому сегменті з'явилося обладнання схоже на космічні установки. Апарати з багатшою історією еволюціонували і тепер дозволяють боротися із ознаками старіння та іншими зовнішніми дефектами. Вони дозволяють відмовитись від косметологічної хірургії.

Апаратна коагуляція у косметології використовується відносно недавно. Ця послуга особлива, оскільки її надає фахівець із медичною освітою. І заклади, які практикують електричну або лазерну коагуляцію для епіляції, догляду за шкірою та усунення новоутворень, користуються високою повагою у своєму сегменті.

Якщо прагнете розширити спектр послуг свого центру краси та здоров'я, салону або косметологічного кабінету, коагуляція – правильний напрямок. Крім підбору кваліфікованого спеціаліста, слід подбати про надійність, якість і максимальну зручність апарату. А для цього потрібно знати, що являють собою коагулятори, як вони повинні працювати, які бувають та інші особливості.

Що таке коагулятори?

Косметологічні коагулятори – це обладнання, що працює на основі змінного струму високої частоти. Цей струм цілеспрямовано впливає на ділянки шкіри, викликаючи нагрівання, розсічення та запікання тканин у місці контакту.

Крім косметологічних коагуляторів бувають хірургічні та дерматологічні. Ці апарати можуть використовуватися в урології, ортопедії, гінекології, отоларингології та ендоскопічних дослідженнях.

Види косметологічних коагуляторів

Залежно від кількості електродів розрізняють такі види косметологічних коагуляторів:

  • Монополярні;
  • Біполярні.

Монополярні прилади оснащені єдиним електродом, на кінці якого сконцентрована щільність електроструму. Такими пристроями дуже просто користуватися, особливо якщо необхідно провести процедуру на маленькій ділянці. У другого виду коагуляторів є 2 електроди, завдяки яким можна зручніше та швидко обробляти великі ділянки. Отже, монополярні косметологічні коагулятори більше підходять для процедур на обличчі, а біполярні – на тілі.

Косметичні коагулятори бувають провідними та портативними. В асортименті магазину Venko можна вибрати:

  • прилади для електрохірургічного втручання або діатермокоагулятори;
  • радіочастотні коагулятори, що впливають на ультракороткі радіохвилі;
  • косметологічні комбайни з електродами електрокоагулятора.

Багато сучасних електрокоагуляторів можна використовувати як електроепілятори.

Принцип дії коагуляторів

Коагулятор виробляє змінний струм, що має високу частоту. Струм передається через голочку електрода. В результаті контакту кінця електрода зі шкірою відбувається нагрівання і іноді локальне розсічення дерми. Чому інколи? Тому що все залежить від режиму коагулятора.

Залежно від вибраного режиму, принцип дії коагуляторів може ґрунтуватися або на коагуляції або на розсіченні тканин.

Вплив коагулятора буває різним.

  • Термоліз, при якому впливає струм із високою частотою при низькій напрузі. Метод вимагає додаткового знеболювання ін'єкцією Використовується лише на тілі.
  • Електрична коагуляція – усунення дефектів і новоутворень струмовим впливом на тканини, які оточують об'єкт, що видаляється. Після процедури залишаються малопомітні рубці.
  • Електрохімічний метод, при якому прилад генерує постійний струм і в осередку його утворюється їдкий луг, а білі бульбашки на поверхні шкіри свідчать про виділення водню та завершення реакції. Такий спосіб коагуляції найчастіше застосовується при видаленні небажаного волосся.
  • Радіоніж – безпечний метод усунення утворень із чіткими контурами.
  • Методика бленд – почергове вплив змінним високочастотним струмом, як із термолізі, потім шляхом проведення електрохімічної реакції. Ефективний спосіб для позбавлення від небажаного волосся з видаленням фолікул.

Сила, інтенсивність та напрямок струму легко регулюються.

Використовуючи найсучасніші та нові моделі коагуляторів, можна не турбуватися, що на шкірі клієнта залишаться грубі шрами. На ділянці, що обробляється, спочатку утворюється тоненька скоринка, яка швидко висихає і відпадає, а під нею вже на той момент формується новий епітелій.

Винятком може бути коагуляція з видалення великої і глибоко сидячої освіти, оскільки на місці його загоєння може з'явитися депігментована пляма. Але й воно з часом стає меншим і зникає.

У будь-якому випадку, клієнту необхідно розповісти про догляд за обробленою ділянкою після сеансу. Протягом 7-10 днів скоринку, що утворилася, слід змащувати діамантовим зеленим, 5%-марганцівкою або йодом. Зверху можна прикріплювати бактерицидний лейкопластир відповідної величини. Також потрібно настійно порекомендувати клієнту після електрокоагуляції скористатися сонцезахисним кремом та відмовитися від походу в сауну, баню, солярій або засмагу на сонці.

Опис коагуляторів

Для того, щоб швидше та вдумливіше освоїти специфіку роботи апарату для електрокоагуляції, потрібно спочатку ознайомитися з описом коагуляторів.

Ці пристрої складаються з:

  • корпуси з міцного пластику;
  • елемента живлення, розташованого всередині корпусу, що підключається до електромережі та виробляє змінний струм високої частоти;
  • перемикач, який регулює роботу коагулятора і знаходиться зовні корпусу;
  • електрод з нержавіючої сталі або золота, який може бути різної форми і розміру, але в основному зустрічається у вигляді голки (чим менше її діаметр, тим ефективніше справляється електрод з усуненням дрібних дефектів на обличчі та тілі);
  • проводу, який з'єднує елемент живлення всередині корпусу з робочим електродом зовні;
  • шнур живлення, що підключається на задній панелі апарата.

На корпусі знаходиться панель керування, яка має електронний дисплей та кнопкове або сенсорне керування (кнопки вкл/викл, потужність струму та часу процедури).

У комплектації приладу може бути знімна рукоятка, додаткова голка більшого/меншого діаметра коагуляції. Рукоятка з електродом підключаються до гнізда на панелі керування.

Особливості коагуляторів

Знаючи особливості коагуляторів, легше підібрати апарат, який максимально відповідатиме специфіці ваших послуг. Насамперед, зверніть увагу на матеріал голки електрода. Потрібно враховувати, що на певний метал деяких клієнтів може бути алергія. Треба уточнювати, у яких апаратах сталеві, а яких золоті голки, чи можна їх замінити на інші. Зокрема, електрокоагулятор бренду Hebe може використовуватися з голками "Уніпроб" і "Балет", що мають шість різних діаметрів залежно від величини оброблюваних капілярів, товщини і жорсткості волосків, що усуваються.

Косметичні коагулятори різних торгових марок та моделей можуть відрізнятися за способами впливу та призначенням. Наприклад, таким приладом можна робити фотоепіляцію і коагуляцію капіляр за допомогою термолізу, бленд-методу, електрохімічної реакції, а з за допомогою пристрою Bio Tek Y112 шляхом електрокоагуляції та радіоножа.

А такі компактні пристрої, як коагулятор ВВТ та KS-12 не призначені для розсічення тканин та електроепіляції, а в основному спрямовані на припікання родимок, папілом, видалення судинних зірочок, ластовиння, родимих ​​плям тощо.

Для боротьби з глибоко розташованими великими утвореннями використовуються діатермокоагулятори, здатні працювати у змішаному режимі при включеній модуляції, яку створюють синусоїдальні імпульси високої частоти. За такої дії клітини вибухають і тканини розсікаються. Такі імпульси чергуються з паузами, під час яких тканини підсушуються, збільшуючи глибину різання та коагуляції. За допомогою діатермокоагуляторів E+, ДКС, ДКХ можна видаляти нашкірні утворення доброякісного характеру, л

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!