+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Все для нарощування нігтів

Сортування:

 

Все для нарощування нігтів і навіть більше ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині. У наш час далеко не всі красуні можуть похвалитися натуральними здоровими нігтями. Погана екологія, неправильне харчування, стреси і недосипання – це лише частина факторів, що впливають на нас. Але бути доглянутою хочеться завжди. На сьогодні існує безліч засобів з догляду за нашими нігтями. Також, існує можливість створити красиві нігтики за допомогою процедури нарощування.

 

Все для нігтів

 

Все для нігтів ви зможете знайти у нас на сайті. Також ви зможете підібрати всі необхідні матеріали для нарощування нігтів. Гелеві та акрилові системи, гель-лаки, допоміжні рідини, пензлі, пилки, бафи, обладнання та витратні матеріали.

 

Все для нарощування нігтів

 

Все для нарощування нігтів має бути максимально професійним. Престижні салони краси повинні відповідати за якість обслуговування. За допомогою акрилу і гелю майстер, працюючи пензлем, практично заново відтворює ніготь, що додає манікюру натуральності, а часто і повністю робить його відмінним від природного. Різниця між цими двома матеріалами проста: акрил твердне на повітрі, а полімеризація гелю відбувається в спеціальній УФ-лампі за дуже короткий час. Після винаходу таких чудових технологій вже неможливо уявити жоден салон без них. Ми ж допоможемо вам придбати все якісне для манікюру за приємними цінами.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!