Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Ультразвукові ванночки

Товари категорії Ультразвукові ванночки:

Сортування
Вигляд
Ультразвукова ванна 900S, 750 мл | Venko
Под заказ 2-3 дня
Ультразвукова ванна 900S, 750 мл 3349 Ультразвукові ванночки

Ціна:

1 550 грн

Всього товарів: 1

Ультразвукові ванни – обладнання, необхідне для усіх закладів сфери краси. Ультразвукова ванна дозволяє швидко і дбайливо очистити інструменти від хвороботворних мікроорганізмів. У процесі стерилізації рідини створюються мільйони вакуумних бульбашок, які, лопаючись, створюють ефективні хвилі тиску. Така ультразвукова «кавітація» допомагає видалити забруднення навіть із найбільш важкодоступних ділянок інструменту.

 

Ультразвукові ванни 

Ультразвукові ванночки – швидкий і ефективний спосіб очищення. Ультразвукова ванна дозволяє виконати дезінфекцію усього за кілька хвилин без ризику механічних пошкоджень виробів. Це один з кращих способів очищення інструментів в салонах краси, де потрібне постійне підтримання чистоти на високому рівні. Також, ультразвукові ванни, купити які можна на сайті, володіють компактними розмірами. Цей стерилізатор не займатиме багато робочого простору.

 

Ультразвукові ванни

Купити ультразвукову ванну – гарне рішення для власників і працівників б'юті салону. Ультразвукову ванну можна обрати для щоденного використання. Для обробки інструментарію в ній, досить добрати якісний рідинний розчин (стерилянт). Ультразвукова ванна – ваш справжній помічник у боротьбі за стерильність і збереження робочих інструментів.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!