Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Термічні стерилізатори

Товари категорії Термічні стерилізатори:

Термічні стерилізатори - тут ви знайдете великий асортимент даних товарів. Купуючи в нашому інтернет гіпермаркеті, ви отримуєте швидку доставку по всій Україні з усіма можливими способами оплати. Дякуємо, що відвідали наш інтернет гіпермаркет Венко.

Термостерилізатор

Термічні стерилізатори

Термічний стерилізатор для перукарських інструментів використовується в повсякденній роботі багатьма стилістами-перукарями. Обладнання для термічної стерилізації вбиває хвороботворні бактерії, впливаючи на інструменти високими температурами. В результаті це позбавляє клієнтів ризику інфікування грибковими захворюваннями, себорейним дерматитом, стригучим лишаєм і т. д.

Стерилізатор термічний – необхідність для майстра

Стерилізатор термічний дозволяє обробляти різні інструменти і аксесуари. Достатньо правильно обрати температурний режим і час обробки. Після такої високотемпературної обробки вам не потрібно буде видаляти стерилянти з поверхонь інструментарію. Вони вже будуть готові до роботи. Варто відзначити, що термічний стерилізатор необхідно використовувати з обережністю. Не допускайте перегрівання і різких перепадів температур. Це може негативно вплинути на якість металевих перукарських аксесуарів.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!