Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Професійна косметика Bielenda

Товари категорії Професійна косметика Bielenda:

Сортування
Вигляд

Професійна косметика Bіelenda тепер доступна і в Україні! Наша компанія Венко є прямим постачальником польської косметики Bіelenda . Однією з причин вибору поставки саме її є відмінна якість і хороша ціна.

Професійна косметика Bіelenda подбала про наявність різних серій косметики для обличчя, основні завдання яких спрямовані не тільки на омолоджування і живлення шкіри, але і на рішення таких проблем, як акне, купероз, підвищена жирність шкіри, гіперпігментація. Лінії для тіла поєднують в собі корекцію целюліту з приємним SPA.

Хочеться відзначити, що професійні лінії косметики Bіelenda йдуть в ногу з часом і у їх протоколах  вже передбачене використання: ультразвукого скрабера і дарсонваля в протоколі чищення, термоковдри або пресотерапії в антицелюлітних програмах, фонофорезу і рф ліфтингу у процедурах догляду за обличчям.

Професійна косметика Беленда виробляється в Польщі і має сертифікати якості ISO 9001:2008. При виробництві косметики Беленда дотримуються не тільки стандарту якості з догляду за шкірою, але і бережуть природу, про що свідчить сертифікат ISO 14001:2004, який дають тільки компаніям, які не забруднюють навколишнє середовище. Також, косметика Беленда і її складові ніколи не тестуються на тваринах. Кожна позиція косметики Беленна проходить ретельну перевірку дерматологами.

 

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!