+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Підставки і пуфики на крісла

Сортування:

 

Підставки і пуфи на крісла – обов'язкові деталі в кожному салоні краси. Клієнти завжди прагнуть отримувати якісні послуги. Наш інтернет-магазин допоможе вам досягти досконалості. Перша порада: працівникам салону потрібно шукати професійні підхід з усіма деталями.

 

Постійний клієнт радитиме ваш салон всім своїм знайомим. Але добре, якщо він не забуде і про дітей. Вони є найменшими клієнтами, але і найбільш примхливими. Для них важливо створити кращі умови, щоб вони не боялися приходити до салону краси.

 

Дитячий пуфик догодить кожному маленькому відвідувачу. Він має оптимальні розміри для зручності майстра і дитини. Практичність пуфика неймовірна: матеріали легко чистяться, а оббивка є якісною. Дитячий пуфик не лякатимуть і дезінфектори різних видів.

 

Купуючи пуфик у ваш салон краси, ви демонструєте свою універсальність. Діти відчуватимуть себе у своїй тарілці і захочуть повертатися до вас знову і знову. А майстрові з даним придбанням стане набагато зручніше працювати. ВІП-салони пропонують для дітей спеціальні дитячі стільці. Вони зручніші для малюків і майстра. Але будь-яка турбота про своїх клієнтів має свої плоди!

 

 

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!