Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Підставки і пуфики на крісла

Товари категорії Підставки і пуфики на крісла:

Сортування
Вигляд
Пуфік дитячий | Venko
Под заказ 2-3 дня
Пуфік дитячий 26114 Підставки і пуфики на крісла

Ціна:

803 грн
1
Пуфік дитячий для перукарського крісла | Venko
Под заказ 2-3 дня
Пуфік дитячий для перукарського крісла 1141 Підставки і пуфики на крісла

Ціна:

857 грн

Всього товарів: 2

 

Підставки і пуфи на крісла – обов'язкові деталі в кожному салоні краси. Клієнти завжди прагнуть отримувати якісні послуги. Наш інтернет-магазин допоможе вам досягти досконалості. Перша порада: працівникам салону потрібно шукати професійні підхід з усіма деталями.

 

Постійний клієнт радитиме ваш салон всім своїм знайомим. Але добре, якщо він не забуде і про дітей. Вони є найменшими клієнтами, але і найбільш примхливими. Для них важливо створити кращі умови, щоб вони не боялися приходити до салону краси.

 

Дитячий пуфик догодить кожному маленькому відвідувачу. Він має оптимальні розміри для зручності майстра і дитини. Практичність пуфика неймовірна: матеріали легко чистяться, а оббивка є якісною. Дитячий пуфик не лякатимуть і дезінфектори різних видів.

 

Купуючи пуфик у ваш салон краси, ви демонструєте свою універсальність. Діти відчуватимуть себе у своїй тарілці і захочуть повертатися до вас знову і знову. А майстрові з даним придбанням стане набагато зручніше працювати. ВІП-салони пропонують для дітей спеціальні дитячі стільці. Вони зручніші для малюків і майстра. Але будь-яка турбота про своїх клієнтів має свої плоди!

 

 

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!