Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Підрукавички під одноразові рукавички

Товари категорії Підрукавички під одноразові рукавички:

Підрукавички – дійсно потрібне придбання для працівників сфери краси, адже фахівцям багато часу доводиться носити рукавички, що викликають роздратування і прілість рук. Підрукавички виготовляють зі спеціального бамбукового волокна, наділеного антибактеріальними, вологопоглинальними, дезодоруючими властивостями та виключною екологічністю. Використовуючи підрукавички під одноразові рукавички, фахівець не відчуватиме жодного дискомфорту. Варто зазначити, що такий аксесуар довговічний і чудово переносить прання і дезінфекцію, не втрачаючи первинних властивостей.

Підрукавички під одноразові рукавички – обере кожен фахівець

Підрукавички під одноразові рукавички випускаються в широкому асортименті. Деякі моделі залишають відкритими пальці для збереження максимальної чутливості, або ж навпаки забезпечують максимальне зчеплення з предметами. Крім того, такі підрукавички стійкі до високих температур і впливу гліцерину. Велике різноманіття моделей дозволить кожному майстру підібрати підрукавички до свого роду діяльності.

Підрукавички під одноразові рукавички купити – означає забезпечити собі комфортні робочі умови

Підрукавички під одноразові рукавички зовсім не відчуваються і не заважають робочій діяльності фахівця. Всі моделі оснащені додатковою еластичною гумкою для комфортного надягання / зняття з рук. З таким аксесуаром працювати тривалий час в одноразових рукавичках буде набагато приємніше.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!