Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Перукарські крісла з підголівником

Товари категорії Перукарські крісла з підголівником:

Сортування
Вигляд
Перукарське крісло з підголовником S346В Шоколад | Venko
Под заказ 2-3 дня
Перукарське крісло з підголовником S346В Шоколад 21220 Перукарські крісла з підголівником

Ціна:

9 572 грн

Всього товарів: 1

Перукарське крісло з підголовником допоможе майстру перукаря працювати зручніше, а клієнту - поєднати приємне з корисним. Приємна зачіска і доглянутий вигляд - це те, заради чого ми звертаємося до салону. Для клієнтів салон краси - це наче друг. А у друзів ми завжди відчуваємо себе як вдома. Клієнтам доводиться проводити там дуже багато часу у салоні, і без комфортних перукарських крісел з підголовниками це було б не так приємно.

 

Перукарські крісла цінуються своєю практичністю і зручністю. Вони не повинні заважати роботі майстра і обмежувати його в русі. Клієнт же завжди повинен відчувати себе комфортно. Для підтримання усіх цих критеріїв ми пропонуємо вам рішення – перукарське крісло з підголовником! Воно не тільки стане частиною інтер'єру вашого салону, але і буде до вподоби майстру та клієнту!

 

Перукарське крісло з підголовником – зручне рішення для салону

 

Перукарське крісло з підголовником – обличчя вашого салону. При виборі колірної гами варто звернути увагу на більш темні відтінки, адже дуже часто фарба потрапляє на крісло, і воно втрачає свій колишній вигляд. Обираючи ж світлі відтінки крісел, ви віддасте перевагу затишку і домашній атмосфері, що поза сумнівом позначиться на потоці клієнтів. Підголовник – ключовий момент при виборі такого крісла. Клієнт зможе достатньо розслабитися під час отримання перукарських послуг, а майстер тим часом добре виконає свої обов'язки.

 

Ніхто не приховує, що салони завжди бажають продемонструвати себе клієнтам з приємного боку. Перукарське крісло з підголівником - дуже правильне і зручне рішення. Ваш салон запам'ятається не тільки добре виконаними послугами, а й турботою про клієнта.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!