+38 044 364-16-43 +38 067 463-74-75 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Педикюрні візки

Сортування:

Педикюрні візки допоможуть полегшити роботу майстра педикюру. Працюючи з великим потоком людей, фахівцю важливо якісно організувати робочий простір і витрачати мінімум часу на пошуки робочих інструментів. Педикюрний візок – це те, що допоможе вам організувати робочий процес і зробити його більш продуктивним.

Візок для педикюру – якісний аксесуар спеціаліста.

Візок для педикюру повинен бути виготовленим з міцних і довговічних матеріалів. Під час процедур робочі розчини можуть пролитися або ж сам візок може піддаватися частій дезінфекції деззасобами. Педикюрний візок високої якості від цього не зіпсується. Також, більшість моделей візків оснащені декількома поличками, ящиками і стійкими колесами. Такий візок зручно пересувати для легкої роботи майстра.

Купити візки для педикюру – вибір професіонала. Купити візки для педикюру повинен кожен досвідчений майстер чи початківець. З ним ви зможете демонструвати свій професіоналізм відвідувачам у повній мірі, підвищивши свою працездатність. Велика кількість різних моделей допоможе кожному майстру підібрати найбільш зручний для себе візок. Використовувати педикюрний візок – це найкращий спосіб правильно організувати свою роботу.

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!