Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Корзолекс

Товари категорії Корзолекс:

 

Корзолекс призначений для швидкого знезараження поверхонь і передстерилізаційного очищення робочого інструментарію. Препарат має приємний запах, легко піниться і добре змішується з водою. Робочі розчини мають антимікробну дію відносно бактерій туберкульозу, вірусу ВІЛ, гепатиту В і патогенних грибкових бактерій. Універсальний засіб не містить запаху, не залишає розводів і не викликає алергічних реакцій.

 

Корзолекс екстра

 

Корзолекс екстра – це розчин для дезінфекції будь-яких косметологічних інструментів. Є відмінним для стерилізації обладнання у салонах краси.  Рекомендується користуватися антисептиком для стерилізації перукарських інструментів, педикюрних та манікюрних приладів. Але усе це варто робити в захисних рукавичках. При потраплянні розчину Корзолекс екстра на шкіру промийте ділянку водою. По закінченню роботи промийте руки з милом.

 

 

Корзолекс плюс

 

Корзолекс плюс очищає робочі інструменти від бактерій миттєво. Препарат очистить обладнання від інфекцій бактеріальної етіології - від дерматомікозів і кандидозів без альдегідів. Антисептик Корзолекс плюс можна обрати для дезінфекції інструментів зі скла, кераміки, нержавіючої сталі, кольорових металів, алюмінію, твердої гуми та пластику.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!