Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Апарат кавітації та RF ліфтингу Prolight New Venko

Ціна:

69 900 грн

Апарат кавітації та RF ліфтингу Prolight New Venko

Артикул:

2098

Архив
Рейтинг:
Бренды: Young
 • В наличии

Ціна:

69 900 грн
Рассрочка

Втомились від заповнення форм? Швидке замовлення

Отримати додаткові фото на Viber

БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

044 364-16-43

БЫСТРАЯ ДОСТАВКА

По Киеву от 500 гривен бесплатно; Самовывоз из магазина.

Гарантия и Возврат

Гарантия на оборудование до 2 лет; Возврат в течении 14 дней.

Тестирование в выставочном зале

Оплата

Наличными Visa / MasterCard Оплата частями

Опис

Апарат кавітації і RF ліфтингу Prolight New Venko ефективна система для швидкого схуднення. Під впливом ультразвуку з частотою 40 кГц утворюється потужна гідродинамічна хвиля, яка руйнує мембрани жирових клітин і розпушує фіброзну тканину.

Апаратом кавітації і RF ліфтингу можна проводити не тільки процедури по тілу, а й ліфтинг особи. Така процедура підтягує шкіру, повертає їй тонус, вирівнює контур обличчя.

Вартість апарату кавітації і RF ліфтингу Prolight New Venko швидко окупиться, адже процедури корекції фігури і підтяжки шкіри завжди будуть затребувані.

Детальніше про функції апарату Prolight New Venko:

1) RF ліфтинг - універсальна процедура, яка призначена для омолодження і підтяжки шкіри на обличчі і тілі. В основі методу RF-ліфтингу лежить ефект глибокого прогрівання тканин струмами високої частоти і великої сили. Цей метод впливає на каркасний шар шкіри - дерму, покращуючи її пружність, міцність і еластичність. Під впливом термічного впливу струмом високої частоти шкіра починає оживати, активізується кровотік і обмін речовин. Вплив RF-енергії на рівні дерми прискорює оновлення колагену і стимулює глибинні шари шкіри, завдяки чому посилюється несучий каркас шкіри в проблемних, схильних до обвисання зонах тіла: плече, живіт, сідниці, стегна.

 2) Ультразвукова кавітація спрямована на усунення зайвих жирових відкладень. Суть методу кавітації полягає в розщепленні клітин жиру, шляхом воздейств ія низькочастотного ультразвуку на жирову тканину. Під час такого впливу в жирових клітинах організму відбувається процес виникнення кавітації ефекту - створення бульбашок на оболонці клітини. В результаті постійного впливу низькочастотних ультразвуком, бульбашки лопаються, тим самим вивільняючи тригліцириди - головний будівельний матеріал жиру. Після процедури, ця рідина виводиться з організму природним шляхом.

 

Потужний і ефективний апарат Prolight White New Venko має:

 1. Насадку кавітації - 40 кГц;
 2. Насадку радиоволнового ліфтингу -мультіполяр для роботи по тілу;
 3. Насадку РФ ліфтингу - тріполяр для роботи в зоні декольте і шиї;
 4. Насадку радиоволнового ліфтингу - біполяр для роботи по обличчю.

Комплексний вплив кавітації і РФ ліфтингу викликає швидкий і стійкий ефект схуднення, підтяжки шкіри і усунення целюліту.

Усунення надлишкової жирової тканини здійснюється під впливом ультразвукових коливань частотою 40 кГц, такий діапазон частот надає унікальне вплив на жирові клітини, викликаючи утворення бульбашок вакууму в рідини. Це вплив викликає механічне пошкодження мембран жирових клітин і розпушення фіброзної тканини, не впливаючи на кровоносні судини, периферійні нервові закінчення, і не пошкоджуючи шкірного покриву.

Радіохвильової ліфтинг працює за принципом глибокого прогріву білкових структур дерми. Документи, що втратили свою еластичність колагенові волокна, нагріваючись, сокращаются- зменшуються в розмірі. Як результат поліпшення тургору шкіри, здоровий і свіжий колір обличчя, стійкий і безпечний ліфтинг.

Частота RF визначає з якою швидкістю (скільки імпульсів в секунду) надходить через робочу насадку на шкіру.

Потужність RF - 350 Вт - ключовий показник для радіохвильового ліфтингу. Він впливає на інтенсивність впливу і якість процедури. Найбільша потужність ліфтингу, серед можливих!

Радіохвильової ліфтинг в апараті Prolight White New має максимальну потужність РФ ліфтингу і необхідне прогрівання шкіри досягається протягом 5-10 секунд.

Апарат Prolight White New має:

 • 4 автоматичні програми роботи;
 • сенсорний екран;
 • тривалий термін гарантії;
 • детальну інструкцію російською мовою;
 • 4 потужні і надійні робочі насадки.

Технічні характеристики апарату кавітації і RF ліфтингу Prolight New Venko:

 • Частота кавітації: 40 кГц;
 • Частота RF: 1 5 МГц;
 • Потужність RF: 350 Вт;
 • Виробництво апарату: Японія.

При покупці апарату в компанії Venko ви отримаєте:

 • Гарантію на апарат Prolight White New - 18 місяців.
 • Можливість відвідати showroom і перевірити апарат наживо.
 • Безкоштовне навчання.
 • Детальна консультація по телефону.

Характеристики

Фото

Відгуки (1)

Погано
Чудово

Алина
Алина

Добрый день, консультанты Венко! спасибо за Ваше качественное обслуживание и обучение работе с аппаратом. Поскольку аппарат очень дорогой, не хотелось бы использовать его неправильно. В аппарате нравится удобные подставочки для манипул, большой экран, да еще и сенсорный, и, конечно, то, что это не Китай. Японское производство обнадеживает! А, и забыла сказать самое важное - с таким аппаратом можно проводить комбинированный курс процедур. За одну процедуру можно проводить целых две. А это экономит время и клиента, и эффект более выраженный

Апарат кавітації та RF ліфтингу Prolight New Venko

Ціна:

69 900 грн
Доставка
Оплата

Швидке замовлення

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!

Швидке замовлення

Оплата успешна