+38 067 463 74 75 +38 093 309 55 00 0 800-211-641

(Безкоштовна лінія з усіх операторів)

Апарати для мікрострумової терапії

Сортування:

Мікрострумова терапія – це одна з класичних косметологічних процедур. Тому кожен косметологічний центр прагне включити її до свого списку послуг. Якщо ви ще не знаєте, як і для чого використовуються мікроструми, вам допоможе наша стаття. У ній ми розберемося, для чого потрібна мікрострумова терапія та як провести популярну процедуру з максимальною ефективністю.

Апарат мікрострумової терапії допоможе провести популярну фізіотерапевтичну процедуру. Він дозволяє зробити на шкіру регенеруючий, лімфодренажний та протизапальний ефект. Також за допомогою такого апарату всередину дерми потрапляють необхідні мікроелементи, вітаміни або колаген. Під час сеансів, обладнання для мікрострумової терапії працює абсолютно безболісно, ​​а після – на шкірі не залишається побічних ефектів. Використовуючи апарат для мікрострумів, Ви дозволите своїм клієнтам уникнути реабілітаційного періоду. Важливо, що апарат для мікрострумової терапії живить клітини шкіри киснем. На цьому рівні терапія стимулює відновлення обміну речовин у структурних елементах тканин.

Якого ефекту можна досягти мікрострумової терапією?

За допомогою новенького апарату Ви можете:

  • розгладити зморшки;
  • зняти больовий синдром;
  • підвищити регенерацію шкіри;
  • зменшити набряки;
  • відновити колір шкіри;
  • збільшити тугість тканин.

 

Ефективна підтяжка обличчя апаратом мікрострумів

Висока ефективність впливу мікрострумів на шкіру перевірена часом. Завдяки використанню спеціального косметологічного приладу нормалізуються електрохімічні процеси в клітинах.

Найпоширеніша процедура, що проводиться за допомогою мікрострумів – це міоліфтинг, який передбачає вплив електричними імпульсами на поверхню шкіри. Процедура стимулює вироблення колагену та еластину, відновлює тонус мімічних м'язів. Крім цього, здійснюється лімфодренаж, що звільняє від застоїв рідини у підшкірних шарах. Так епідерміс набуває пружності, а контури обличчя стають чіткішими.

Для досягнення позитивного результату проводиться електростимуляція волокон, які розтягують складки. Процедура ефективності поступається хірургічній підтяжці, але більш позитивно впливає на шкіру.

Види мікрострумової терапії

Існує два види мікрострумової терапії:

  1. У першому випадку застосовуються дерев'яні електроди, в які вставляють одноразові ватяні палички. Цей метод опрацювання підходить для клієнток із чутливою шкірою. Дерев'яні електроди дозволяють виконати тонізацію та регенерацію, позитивний ефект помітний вже після першої процедури.
  2. Металеві електроди можуть мати конічну або кулясту форму. Струм через них подається безпосередньо. Їх використовують для максимально інтенсивного опрацювання великих ділянок епідермісу.

Широкий асортимент апаратів мікрострумової терапії представлений у магазині Venkо.

Що відбувається під час мікрострумової терапії?

маніпула апарату мікрострумової терапії

Низькочастотні струми малої сили змінюють електропотенціал мембран клітин, що допомагає активізувати клітинний обмін речовин та омолоджує живі тканини. Мікроструми – це базова процедура для омолодження обличчя та тіла. При проходженні через тіло струм завжди йде шляхом найменшого опору. На цьому принципі ґрунтуються всі “електричні” методики в медицині та косметології. На відміну від сильного струму, який обходить стороною старі та пошкоджені клітини з потенціалом, що змінився, мікроструми проходять через пошкоджені клітини і відновлюють їх електричний потенціал. Посилюється транспорт амінокислот до клітин, підвищується вироблення власного еластину та колагену шкіри.

При впливі мікрострумами м'язові волокна не скорочуються. Навпаки - спазмовані м'язи розслаблюються та розгладжуються. Тому мікрострумову терапію використовують для корекції косметичних дефектів у найделікатніших зонах - на обличчі, шиї, зоні декольте, руках.

За допомогою мікрострумів можна ефективно позбутися більшості проблем епідермісу, підшкірно-жирової тканини та судин.

Плюси мікрострумової терапії

У передових клініках для видалення мімічних зморшок косметологи рекомендують саме вплив мікрострумів. Чому?

  • Методика відрізняється найвищим рівнем безпеки. Під час опрацювання тканин не порушується цілісність шкіри. Дія струмів не порушує природних процесів, що проходять у тканинах, а навпаки – ndash; приводить їх у норму. При цьому побічні реакції виключені.
  • Процедура повністю безболісна. При корекції зморшок мікрострумами клієнт не тільки отримує необхідну користь, але й може повністю розслабитись. Процедура допоможе відновити сили та зняти стрес.
  • Після впливу на шкіру мікрострумами не потрібен реабілітаційний період. Одразу після процедури можна проводити оздоровчі чи ліфтингові процедури.
  • Виправдана вартість. Завдяки високій ефективності процедури її ціна є повністю доступною та демократичною.

Проаналізувавши результати клінічних досліджень, зроблених до та після проведення мікрострумової процедури, можна помітити істотні зміни: збільшується вироблення власного колагену та еластину, шкіра стає більш пружною, молодою та здоровою, набуває рівного тону та сяйва. Якісне обладнання, яке можна придбати у магазині Venkо – запорука ефективності косметологічних процедур.

Як відбувається процедура мікрострумової терапії?

Спеціальна підготовка (за кілька днів) не потрібна. Однак перед початком сеансу майстер обов'язково опитує клієнта щодо наявності протипоказань до процедури.

Терапію мікрострумами не можна проводити за:

  • онкологічні захворювання;
  • вагітності та лактації;
  • епілепсії;
  • патології серця;
  • травми, інфекційні захворювання шкіри у зоні обробки;
  • наявність серцевих імплантатів;
  • індивідуальної непереносимості.

Незважаючи на те, що процедура не має вікових обмежень, зазвичай мікрострумову терапію не проводять особам молодше 18 років.

Якщо протипоказань немає, фахівець приступить до очищення шкіри перед процедурою. За допомогою засобів для демакіяжу усувається косметика, пил, шкірне сало та інші забруднення. Потім на шкіру наноситься цільова сироватка (при необхідності) і струмопровідний гель (обов'язково), який сприяє проникненню мікрострумових імпульсів углиб шкіри . Після цього можна братися безпосередньо до процедури.

Види впливів

Залежно від бажаного ефекту виділяють наступні різновиди омолодження шкіри за допомогою струму:

  • Репрограмування мімічної мускулатури. Передбачає усунення зайвого тонусу м'язів обличчя, що дозволяє зменшити зморшки. Якщо процедуру виконано правильно, ефект можна порівняти з ін'єкцією ботоксу. Але він має один відчутний плюс – зберігає рухливість мімічної мускулатури. Мікроструми розслаблюють глибокі м'язи, скорочуючи кількість зморшок і виступаючи чудовою профілактикою появи нових.
  • Іонна мезотерапія. Застосовується для введення у шкіру певних речовин. Мікроструми дозволяють підвищити пружність шкіри та покращити її зовнішній вигляд. Комплексна дія активних речовин і струму робить процедуру ефективною. Ця методика дозволяє омолодити шкіру без оперативного втручання. Мезотерапія згладжує рубці, омолоджує шкіру обличчя. Під час проведення процедури пошкодження тканин або їх деформація не відбувається.
  • Мікрострумовий лімфодренаж. Він дозволяє активізувати відтік лімфи із тканин. Для цього косметолог проводить масаж по лініях відтоку лімфи. Після двадцяти п'яти років у тканинах збирається надлишкова рідина. Це відбувається внаслідок погіршення кровопостачання дерми. Зайва рідина стає середовищем, у якому накопичуються продукти життєдіяльності клітин, що ушкоджують тканини шкіри. Лімфодренаж допоможе правильно розподілити рідину та вивести її надлишок. Процедура допоможе усунути набряклість, позбутися синців під очима.
  • Дезінструстація шкіри. Цей спосіб дозволяє очистити пори від сальних пробок та забруднень. Проводиться із застосуванням спеціальних розчинів, які розм'якшують вміст пір і забезпечують їх очищення. Вона ефективна для проблемної та жирної шкіри. Крім омолодження, при дезинструкції йде жирний блиск, пори звужуються.
  • Ліфтинг особи. Мікроструми дозволяють підвищити тонус м'язів та усунути зморшки.

Електроди для мікрострумової терапії можуть бути різного типу:

  • стаціонарні електроди займають на шкірі фіксоване положення;
  • електроди для чутливих ділянок (використовуються в області навколо очей);
  • рухливі електроди в процесі процедури переміщуються по шкірі вздовж масажних ліній. Вони можуть бути різної форми – круглі, плоскі, у вигляді рукавичок. Електроди-рукавички - найзручніший тип електродів для мікрострумового масажу.

Різна форма та габарити електродів дозволяють опрацьовувати різні ділянки обличчя та працювати з різними косметологічними препаратами.

Електроди, що обертаються, підходять для обробки обличчя та його контуру. Вони забезпечують максимально щільний контакт зі шкірою та підходять для масажу з використанням спеціалізованого гелю.

Електроди з ватними паличками хороші для процедур на обличчі з використанням сироваток. Вони використовуються для опрацювання наступних зон: обличчя, шия, зона навколо очей. Підходять для роботи з лосьйонами та косметологічними розчинами. Серед переваг використання паличок: гігієнічність (оскільки вони одноразові), відсутність висихання омолоджувального засобу.

 

насадки апарату для мікрострумів

Відмінність мікрострумової терапії від міостимуляції

Жінки плутають міостимуляцію та мікроструми, хоча ці процедури абсолютно різні. Кожна з них ґрунтується на дії струму. Але мікроструми проникають углиб клітин, відновлюють їх і прискорюють метаболізм. При міостимуляції струм впливає на м'язи обличчя, змушує їх скорочуватися та розслаблятися.

Фахівець приймає рішення, яка процедура буде більш ефективною у кожному конкретному випадку. Будь-який із цих методів є інноваційним засобом для збереження молодості та допоможе зменшити вікові зміни особи. Струми впливають на клітинному рівні. Для підтримання хорошого результату необхідно періодичне повторення процедур.

Вікові категорії для процедур з мікрострумами

Кількість та періодичність процедури визначається залежно від віку:

  • 30-40 років. Використовується для профілактичної терапії я з метою уповільнення старіння. Для омолодження потрібно 5-6 процедур, які проводяться раз на тиждень.
  • 40-50 років. У цьому віці необхідне інтенсивне омолодження та видалення зайвої вологи з глибинних клітин дерми. Проводиться 8-12 процедур по 2 на тиждень.
  • 50-60 років та вище. Від 10 процедур по 3 рази на тиждень.

Мікроструми допоможуть привести шкіру обличчя в тонус перед побаченням або важливою зустріччю.

Тривалість процедури: 30-40 хвилин, але вона може тривати довше, якщо потрібно використовувати кілька косметичних масок, нанести крем або зробити масаж обличчя.

Одразу після проведення процедури можна побачити освітлення шкіри та досягнення рівного тону. Через п'ять процедур підвищиться пружність епідермісу та його еластичність.

Як зберегти результат після мікрострумової терапії?

Після мікрострумового впливу можна наносити маску або цільову сироватку. Після завершення сеансу майстер тонізує оброблену ділянку спецзасобами та наносить крем, підібраний відповідно до типу шкіри.

Багато хто цікавиться, скільки триватиме процедура. Тривалість сеансу залежить від того, яка зона обробляється. Середня тривалість процедури – 30-60 хвилин).

Вже через 10 хвилин після сеансу можна наносити макіяж. Після процедури не виникає подразнення шкіри, почервоніння або будь-якого дискомфорту. Реабілітація після мікрострумової терапії не потрібна: жодних слідів на шкірі не залишиться, тому проводити процедуру можна навіть в обідню перерву.

Скільки потрібно сеансів мікрострумової терапії?

Для отримання стійкого ефекту проводять курс із 10-15 процедур з інтервалом у 2 дні. Стан шкіри покращиться вже після першого сеансу, але стабільний ефект можна буде спостерігати після 4-5 процедур.

Для підтримки отриманого ефекту можна відвідувати спеціаліста пару разів на місяць або проводити сеанси самостійно, купивши прилад мікрострумової терапії в домашніх умовах.

Як часто можна робити мікрострумову терапію?

Процедура не викликає ускладнень або побічних ефектів, але повторювати курс має сенс не раніше ніж через 3-4 місяці після закінчення попереднього. Втім, навіть без процедур, що підтримують, від процедури протримається близько року.

Важливо враховувати, що мікроструми впливають на ефективність інших процедур – прискорюють розсмоктування ін'єкцій гіалуронової кислоти та скорочують період відновлення м'язів після ботоксу. Фахівці часто користуються цим при гіперкорекції філерами - надмірна їх кількість швидко нейтралізується за допомогою мікрострумового впливу.

Як вибрати апарат для мікрострумової терапії?

При покупці обов'язково звертайте увагу на технічні характеристики приладу:

  • домашні прилади потужністю до 2 Вт, а професійні - від 4 Вт;
  • сила струму 100-600 мкА;
  • тип електричних імпульсів (можуть бути моно-, біполярні або комбіновані).

Плюсом також буде:

  • наявність запобіжників;
  • різні режими роботи;
  • можливість регулювання потужності впливу;
  • наявність таймера;
  • наявність змінних маніпул різної конфігурації.

Важливо також перевірити наявність повного комплекту технічної документації, включаючи санітарні висновки та сертифікати, що підтверджують, що обладнання допущено до використання на території вашої країни.

Поспілкуйтеся з майстрами та власниками салонів, які вже мають досвід використання обладнання (це просто зробити на тематичних форумах) і дізнайтеся їхню думку про прилад: наскільки він зручний, функціональний, як швидко виправдовує себе, в чому програє/виграє по в порівнянні з іншими моделями обладнання.

По можливості обов'язково відвідайте виставкові зали виробників або продавців. Так ви зможете на власні очі побачити різні моделі, порівняти їхню ергономічність, зовнішній вигляд.

Ніколи не купуйте обладнання у випадкових місцях. Довіряйте лише перевіреним компаніям, які забезпечують не лише гарантії при покупці, але й подальшу підтримку клієнтів – сервісне обслуговування, навчання персоналу роботі на пристрої тощо. Витратьте трохи свого часу, щоб зробити продуманий та неквапливий вибір, про який не доведеться шкодувати.

Апарат мікрострумової терапії з доставкою по Києву та Україні зможе придбати кожен косметолог. Це пристрій високої якості з безліччю різних функцій, який допоможе Вам проявити свій професіоналізм та збільшити кількість послуг, що надаються. Бажаєте перевірити, як працює різне обладнання для мікрострумової терапії? Завітайте до нашої виставкової зали у Києві. А для тих, хто вибрав модель пристрою, ми надаємо безкоштовне навчання з експлуатації. Бажаєте користуватися першокласним обслуговуванням? Тоді Вам потрібно купити обладнання з мікрострумами для косметологічного кабінету в магазині Venko.com.ua!

(131 оцінок, середня: 4.99 з 5)

ЧОМУ КРАЩЕ КУПУВАТИ В VENKO?

0% розстрочка

Безкоштовне навчання (онлайн або в шоурумі)

Сертифікати FDA (США) CE (Європа)

Гарантія 24 місяці

Ексклюзивна бонусна програма

Маркетингова підтримка як бонус!