Написать в Viber

У Вас є встановлений додаток Viber?

Антисептики до рук

Товари категорії Антисептики до рук:

Антисептики для рук – засоби, які використовує кожен працівник б'юті сфери. Щодня працюючи з потоком відвідувачів, існує ризик зараження інфекційними захворюваннями, грибком, кліщами та іншими неприємностями. Засоби для гігієнічної та хірургічної обробки рук убезпечать здоров'я майстра і клієнтів салону. 

 

Як працює дезінфікуючий засіб для рук?

 

Дезінфікуючий засіб для рук працює вкрай просто. Варто лише добре вимити руки і дочекатися їх повного висихання. Потім нанести необхідну кількість антисептика. Після того, як ви нанесли дезінфікуючий засіб для рук, ретельно розітріть його до повного вбирання. Процес не займе й хвилини часу, навіть якщо річ іде про хірургічний антисептик. Тепер ваші ручки стерильні і чисті від хвороботворних мікробів.

 

Купити антисептики для рук – убезпечити себе від мікробів

 

Купити антисептики для рук — означає захистити себе від мікробів. На нашій шкірі існує безліч хвороботворних бактерій, але під час роботи у сфері краси нам обов'язково потрібно позбавлятися від них. Підбирати антисептики для рук легко: якщо ви рідко обробляєте руки і не використовуєте в роботі рукавички, вам можна обирати бюджетні антисептики, що містять спирт. Якщо ж ваші ручки пересихають і ви постійно носите рукавички, тоді зверніть увагу на стерилліум (він зберігає природний рН баланс шкіри і дозволить вашій шкірі дихати навіть у рукавичках). Антисептики для рук вбираються у шкіру за 3-5 секунд, не залишаючи відчуття липкості на руках. Купити антисептики для рук – правильне рішення для косметолога, перукаря, майстра нігтьового сервісу і навіть для клієнтів.

Почему лучше покупать в Venko?

0% рассрочка

Бесплатное обучение (онлайн или в шоуруме)

Сертификаты FDA (США) CE (Европа)

Гарантия 24 месяца

Эксклюзивная бонусная программа

Маркетинговая поддержка как бонус!

Узнавай о новинках и акциях первым!